شب گذشته حاجیه خانم زهرا رحمانی یکی دیگر از مادران شهدای روستای مزرعبید اسدآباد دار فانی را وداع گفت و به دیدار حق و فرزندان شهیدش شتافت.
35 سال پیش در چنین روزی/
35 سال پیش در چنین روزی یعنی 8 اردیبهشت ۶۳ در ارتفاعات شاخ شمیران جوانرودبهشهادت رسید.
شهید چهاردهم اسفند در اسدآباد که بود؟
همسر شهيد سعید قهاری سعید:
همسر شهید قهاری‌سعید با بیان اینکه همسرم در كنگره شهدا شهادت خود را طلب کرد و يك سال بعد اجرش را از همين شهدا گرفت گفت: همیشه خود را سرباز خاکی ولایت می‌دانست و این عنوان را پایین يادداشت‌های خود درج می‌کرد.
سالروز شهادت سردار شهید قهاری سعید
4 اسفند ماه سالروز شهادت سردار شهید سعید قهاری سعید بود؛ یادوخاطرش گرامی
معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین:
معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز سؤال خیلی‌هاست که وقتی ما می‌توانیم زیردریایی با سرعت 120 کیلومتر در سرعت بسازیم و در علوم مختلف حرف اول را بزنیم، چرا باید توی صف گوشت بایستیم؟ یقینا این کار به دست آدم بی درد است.
در دهه فجر صورت گرفت؛
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و در هفتمین روز از دهه فجر معاون مقاومت مردمی بسیج مستضعفین از خانواده سردار شهید بختیارجمور دلجویی کرد.
همزمان با چهل سالگی انقلاب
همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گلزار شهدای شهر اسدآباد غبارروبی و گلباران شد.
در دهه فجر؛
در هفتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی یادواره سردار شهید بختیارجمور و 403 شهید اسدآباد برگزار شد.
در آستانه ۴۰سالگی انقلاب
دانش آموزان اسدآبادی در آستانه ۴۰سالگی انقلاب و همزمان با سالروز شهادت شهید دانش آموز محمدرسول رضایی یاد و خاطره او را گرامی داشتند.
امام جمعه سابق اسدآباد:
امام جمعه سابق اسدآباد با بیان اینکه با کوتاهی مسؤولان و بی‌بند و باری اقتصادی مردم زیر بار فشارها له می‌شوند، گفت: برخی تصور می‌کنند که با مذاکره، سایه جنگ کمرنگ می‌شود اما این ملت با خون شهدا و استقامت مردم سایه را دور کرده‌اند.
همزمان با ورود 46 لاله خونین کفن ازمرز مهران به کشور،
یادواره شهدای منطقه چهاردولی و سردار شهید قهاری‌سعید در زادگاه وی برگزار می‌شود.
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد مطرح کرد
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با بیان اینکه ۱۲۰ هزار نفر از شهدا بسیجی هستند، افزود: امروز با برپایی گشت‌های محله محور و فعالیت بسیجیان امنیت در سطح شهرستان برقرار است.
در یادواره شهدایی از جنس دانش‌آموز؛
به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی یادواره 67 شهید دانش‌آموز شهرستان اسدآباد در سالن اجتماعات آموزشگاه خلیج فارس با حضور مسئولان، مربیان، معلمان و دانش آموزان این شهرستان برگزار شد.
در آستانه عملیات میمک؛
قاسمعلی زارعی در آستانه عملیات میمک یکی از عملیتهای دوران دفاع مقدس نوشت.

صفحه‌ها