همزمان با سالروز بسیج سازندگی؛
به مناسبت سالروز تشکیل بسیج سازندگی دو واحد تولیدی پوشاک با دریافت تسهیلات اقتصاد مقاومتی فعال و دوباره آغاز به کار رکردند.
فرماندار اسدآباد گفت: واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی ضمن تکمیل طرح ها موجب حفظ و نگهداری بهتر طرح ها توسط بخش خصوصی بوده است.
ناامیدی در عزم و اراده طلبه کارآفرین بسیجی رخنه نکرد
روحانی کارآفرین بسیجی اسدآبادی گفت: با حمایت بسیج سازندگی توانستم، کارگاه تولید میوه خشک راه‌اندازی کنم که اگر دولت حمایت می‌کرد تعطیل نمی‌شد؛ به ‌زودی کارگاه بسته‌بندی حبوبات با اشتغالزایی مستقیم برای 5 نفر ایجاد خواهد کرد.
سوم آذرماه به همت بسیج سازندگی صورت می‌گیرد
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان همدان گفت: سوم آذرماه همایش تجلیل از جهادگران، مجمع جهادی استان و مجمع خیرین توسط سازمان بسیج سازندگی برگزار و از 10 نفر از کارآفرینان نمونه تقدیر خواهد شد.
دبیر هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
دبیر هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز مسئله FATF برای نمایندگان مجلس، شفاف نیست چه برسد که آثار خود را بر بازار دلار بگذارد؛ سقوط قیمت دلار ارتباطی با این مسئله ندارد.
رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان همدان:
رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان همدان با بيان اينکه متاسفانه همچنان در مديران نگاه سخت‌افزاري به توسعه وجود دارد، گفت: مديران براي انجام فعاليت‌ها به جاي اتکا به اعتبارات دولتي بايد به توسعه نگاه نرم‌افزاري داشته باشند.
ابراهیم کارخانه ای:
بیکاری و نداشتن شغل و درآمد، امروزه به معضلی بزرگ در جامعه تبدیل شده و کمتر خانه ای را می توان یافت که جوان بیکار در آن وجود نداشته باشد.
استاندار همدان:
استاندار همدان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی امر بسیار مهمی است، گفت: اقتصاد مقاومتی برایم خط قرمز است و از مدیران کم‌کار در این زمینه نمی‎گذرم.