نمایش 1 - 10 از 800
در پی بارندگی و سرمای اخیر رخ داد؛
رئیس اداره جهاد کشاورزی اسدآباد بابیان اینکه درمجموع به بخش‌های باغی، زراعی و دامی اسدآباد 647 میلیارد ریال خسارت واردشده است، اذعان داشت: در بخش زارعت از 25 تا 40 درصد، در بخش باغات از 40 تا 100 درصد و در بخش دام 70 درصد خسارت واردشده که بیشترین خسارت واردشده نیز در بخش باغی و زارعی بوده است.
فرمانده نیروی انتظامی اسدآباد خبر داد:
فرمانده نیروی انتظامی اسدآباد از کاهش 83 درصدی نزاع‌های دسته‌جمعی در ایام تعطیلات نوروزی امسال نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد گفت: در چندروز گذشته 6 باب منزل مسکونی و مخروبه در شهر اسدآباد از وجود موادمخدر پاکسازی و برخی قلع و قمع شدند.
فرمانده انتظامی اسدآباد عنوان کرد:
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از دستگیری ۷۰ متهم در نتیجه اجرای طرح های مختلف انتظامی پلیس طی هفته گذشته در این شهرستان خبرداد.
عضو هیأت رئیسه مجلس حرکت آمریکا را محکوم به شکست خواند و گفت: اینکه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه متحد ‌شدند و در مقابل کشوری که 7 سال در جنگ با تروریست‌هاست، قدرت‌نمایی ‌کردند، باید بدانند که این‌قدرت نمایی نیست بلکه ذلت و ضعف آمریکاست.
مدیر اداره منابع آب شهرستان اسدآباد خبر داد
مدیر اداره منابع آب شهرستان اسدآباد با بیان اینکه تاکنون ۲۰۵ حلقه چاه‌ غیرمجاز پر شده است، گفت: در حال حاضر ۶۵ حلقه چاه غیرمجاز و فاقد پروانه وجود دارد که ۴۵ حلقه فاقد پروانه و ۲۰ حلقه غیرمجاز هستند و دارای حکم انسداد است.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس خبر داد
از ساخت فاز جدید بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) خبر داد و گفت: سند ملکی این بیمارستان بنام هلال‌احمر کشور است.
مدیر اداره برق شهرستان اسدآباد خبر داد
مدیر برق شهرستان اسدآباد از ڪاهش ۱.۱ درصدی تلفات برق شهرستان اسدآباد در پایان سال گذشته در مقایسه با سال ۹۵ خبر داد.
در مسیر روستای رحمت‌آباد رخ داد؛
رئیس ایستگاه آتش‌نشانی شهر اسدآباد گفت: صبح امروز بر اثر ترکیدن لاستیک یک خودور در مسیر روستای رحمت آباد شهرستان اسدآباد و واژگونی آن راننده جان باخت.
در اولین ماه از سال و اولین فوتی تصادف/
سرپرست جمعیت هلال‌احمر اسدآباد از برخورد رخ‌به‌رخ یک دستگاه کامیون با یک دستگاه پژو در گردنه اسدآباد و خبر داد و گفت: در این حادثه 3 نفر مصدوم و یک نفر فوت شد.

صفحه‌ها