نمایش 1 - 10 از 1046
فرماندار شهرستان اسدآباد:
فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: اداره صمت و تعزیرات حکومتی موظفند که بازرسی و نظارت خود را بر ارائه درست و بدون افزایش قیمت کالاهای اساسی بیشتر کنند و نسبت به هرگونه تخلفی برخورد قانونی داشته باشند.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان خبر داد
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان با بیان اینکه تاکنون بیش از 900 واحد مسکونی خسارت دیده ناشی از سیل در استان به بهره برداری رسیده است، گفت: تا چند روز آینده هزار واحد دیگر نیز به صورت متمرکز مورد افتتاح قرار می‌گیرد.
همایش پیاده روی خانوادگی با هدف افزایش شور و نشاط محلی در روستای حسام آباد اسدآباد برگزار شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسدآباد گفت: اجرای اجرای نمایش تئاتر "جایزه" به کارگردانی محمد طالبی از روزهای 20 تا22 به 18 و 19 تغییر کرد.
به میزبانی اراک برگزار می شود
رئیس هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی اسدآباد از حضور تیمهای والیبال، هفت سنگ و طناب کشی اسدآباد در مسابقات قهرمانی کشور در 15 آبان امسال خبر داد.
در روزهای 20،21 و 22 آبان برگزار می‌شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسدآباد از اجرای نمایش تئاتری با عنوان "جایزه" به کارگردانی محمد طالبی در اداره ارشاد اسلامی خبر داد.
رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد:
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد گفت: در راستای اجرای مانور میدانی نیروهای دامپزشکی در خونگیری و واکسیناسیون دامهای روستای لطیف مورد مشکوک و مثبتی گزارش نشد.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: هشتم ربیع الاول که مصادف با سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) و آغاز امامت امام زمان(عج) است، به صورت رسمی تعطیل رسمی است.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد:
رئیس آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد گفت: در حادثه واژگونی خودروی سمند در روستای رستم آباد، دانش آموزان حادثه دیده اهل روستای کینی سایه بودند که حالشان خوب است و تنها یک نفر از آنان به همدان اعزام شده است.
رئیس آموزش و پرورش اسدآباد؛
رئیس اداره آموزش و پرورش اسدآباد گفت: امسال در روز ۱۳ آبان در واقع هیج کلاسی تعطیل نمی شود بلکه کلاس های درس به میدان های حضور با نشاط و انقلابی منتقل می شود.

صفحه‌ها