نمایش 1 - 10 از 925
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد:
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد با بیان اینکه از اراضی آبی شهرستان اسدآباد ۱۷ هزار و ۴۳۰ هکتار به ابیاری نوین مجهز شده است، گفت: تاکنون ۷۰ درصد از اراضی کشاورزی آبی در مناطق چهاردولی و دشت اسدآباد مجهز به سیستم ابیاری نوین شده اند.
دبیر هیأت رییسه مجلس :
دبیر هیأت رییسه مجلس با بیان اینکه نخست وزیر ژاپن نباید آبروی خود را برای ترامپ چنین فرد خودسری هزینه می کرد، گفت: حرکتهای این چنینی که فشار و بعد مذاکره باشد را ما قبول نمی کنیم و جمهوری اسلامی ایران تحت هیچ شرایطی زیر بار این ظلم آشکار نمی رود و پذیرش این چنین مذاکراتی آسیب به بدنه جمهوری اسلامی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان بابیان اینکه استاندار و ما به دنبال این هستیم که هرچه زودتر وضعیت فرماندار اسدآباد تعیین تکلیف شود، گفت: خلا جدی در اسدآباد احساس نمی کنیم و کارها به خوبی و روان انجام می‌شود اما قطعا" فرماندار بزودی معرفی خواهیم کرد.
در هفته بهزیستی انجام می شود :
رئیس اداره بهزیستی شهرستان اسداباد گفت: در هفته بهزیستی امسال در راستای اشتغالزایی کارگاه سبزی خردکنی به همت مددجویان بهزیستی به بهره برداری می رسد.
رئیس اداره کمیته امدادامام خمینی (ره) اسدآباد:
رئیس اداره کمیته امدادامام خمینی (ره) اسدآباد با بیان اینکه 180 نفر حامی از ایتام و محسنین اسدآباد در لیالی قدر حمایت کردند، گفت: در حال حاضر2 هزار و 200 نفر حامی از ایتام و محسنین اسدآباد حمایت می‌کنند.
رئیس اداره آبفار شهرستان اسدآباد خبر داد
رئیس اداره آبفار شهرستان اسدآباد با اشاره به حفر چاه آب روستای احمدآباد در سال گذشته گفت: این چاه امروز توسط همکاران ما به صورت دیون در حال تجهیز است.
امام جمعه شهر اسدآباد:
امام جمعه اسدآباد با بیان اینکه امامان مصوم و پیامبران زجرهای فراوانی در دوران خود دیدند اما مقاومت کردند و نتیجه مقاومت آنان این است که بعداز 14 قرن، اسلام در همه عالم رونق و نشر پیدا کرد، گفت: ما بزودی میوه مقاومتهای خود در مقابل فشارهای دشمن برداشت می‌کنیم.
عضو هیأت علمی دانشگاه بوعلی سینا :
عضو هیأت علمی دانشگاه بوعلی سینا با بیان اینکه عزت نفس، سرافرازی، سعادت دنیوی و آخروی نتیجه مقاومت است، گفت: با کمی تأمل ببینید که آیا کسانی که مقاومت کرده اند را می‌ستایند یا تسلیم شده یا واداده ها را ؟!
سرپرست اداره آموزش و پرورش اسدآباد:
سرپرست اداره آموزش و پرورش اسدآباد با بیان اینکه مردم این شهرستان توان پرداخت 10 درصد بالاتر برای خرید لباس فرم دانش آموزان را ندارند، گفت: بهتر است که مدیران مدارس تا جایی که امکان دارد رنگ و طرح لباس فرم دانش آموزان در سال گذشته را تکرار کنند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) اسدآباد اعلام کرد
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) اسدآباد از پرداخت مبلغ 95 میلیون ریالی فطریه مردم شهرستان اسدآباد به کمیته امداد و بهزیستی این شهرستان در روز عید فطر خبر داد.

صفحه‌ها