نمایش 1 - 10 از 766
امروزصورت گرفت
مانور «تخلیه و پناه‌گیری در جای امن در هنگام زلزله» در روستای ولی‌آباد اسدآباد برگزار شد
رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد خبر داد
رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد گفت: عدم اجرای قانون جمع‌آوری مرغ زنده‌فروشی در شهرستان کنگاور در همجواری شهرستان اسدآباد، احتمال شیوع بیماری آنفلوآنزا را بالا می‌برد.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس:
نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: در زمان آقای احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور وقت هم احداث تونل یکی از مطالبات مردم بود و به‌عنوان مصوبه در استان به تصویب رسید که متأسفانه سال پایانی کار بنده بود و دیگر پیگیری نشد.
دبیرکل تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل:
دبیرکل تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: امسال در دو حوزه شفافیت به‌خصوص در آرای نمایندگان مجلس، قراردادهای شهرداری‌ها و جوان‌گرایی به‌خصوص منع بکارگیری بازنشستگان مطالباتی را داشتیم.
رییس پلیس راهور استان همدان مسدود شدن گردنه اسداباد را تکذیب کرد
سرپرست جمعیت هلال احمرشهرستان اسدآباد گفت: در عملیات امدادی امشب تعداد دو تیم از نجاتگران این جمعیت در محور گردنه اسد آباد ارائه خدمت کردند.
فرماندار اسدآباد اعلام کرد
فرماندار شهرستان اسدآباد از افتتاح و بهره‌برداری طرح توسعه کتابخانه عمومی شهید رجایی این شهرستان در دهه فجر سالجاری خبر داد.
مدیر اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسدآباد گفت: احیای زیستگاه میش‌مرغ این شهرستان در انتظار جواب آزمایشات و بررسی‌های DNA بوده که در صورت مثبت بودن نسبت به احیای دائمی زیستگاه حفاظت‌شده میش‌مرغ در اسدآباد اقدام خواهد شد.
رئیس جمعیت هلال احمر اسدآباد خبر داد :
رئیس جمعیت هلال احمر اسدآباد گفت: شب گذشته در تصادف جاده سنقر_اسدآباد یک نفر فوت کرد.
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد:
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: بسیج اسدآباد در زمینه سازندگی و دانش‌آموزی طی چندسال متوالی رتبه اول استان را داشته است.

صفحه‌ها