نمایش 1 - 10 از 973
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسدآباد با بیان اینکه 42 آزاده در شهرستان اسدآباد در دوران دفاع مقدس سالها در اسارت بودند، گفت: از این تعداد 2 آزاده به درجه شهادت نائل آمدند.
نادیا جان‌محمدی یکی از توانخواه های شهرستان اسدآباد است که امسال توانست با پشتکار و اراده خود رتبه 995 کنکور سال 98 را کسب کند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اسدآباد گفت: در سال گذشته 34 درصد کاهش تصادفات در محورهای مختلف اسداباد را داشتیم.
دادستان شهرستان اسدآباد هشدار داد
دادستان عمومی انقلاب شهرستان اسدآباد با بیان اینکه در طی چند وقت گذشته 10 نفر از شهروندان اسدآبادی که گاها از افراد باسواد و حتی کارمند هستند، مبلغ 5 الی 20 میلیون تومان از حسابشان خالی شده است، گفت: این امر در پی دریافت پیامکهای با عنوان " شما برنده کمک هزینه کربلا شده اید و با این شماره تماس بگیرید " بوده است.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: یک دستگاه ام.آر.آی به مبلغ یک میلیارد تومان خریداری و در انتظار ایجاد مکانی برای استقرار در این شهرستان است.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد گفت: همزمان با فرارسیدن عید سعید قربان چهار اکیپ سیار و ثابت در سطح شهرستان اسدآباد و آجین بر ذبح شرعی و بهداشتی دامها نظارت دارند.
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد:
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآّباد از ارتقاء سطح رضایمتمندی مشترکین روستایی از خدمات ارائه شده توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی خبر داد.
عضو هیأت رئیسه مجلس
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: صنعت تولید نوشت‌افزارها حجم بزرگی از اقتصاد و اشتغال گسترده‌ای را می‌تواند در خود جای دهد و نباید هیچ‌گونه وارداتی در این زمینه صورت بگیرد و از تولیدات داخلی حمایت شود.
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اسدآباد:
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اسدآباد با بیان اینکه در شهرستان اسدآباد ثبت ازدواج زیر 13 سال نداشتیم، گفت: در طی مدت 4 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 4 مورد کاهش ازدواج و طلاق به ثبت رسیده است.
دبیر هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
دبیر هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خرید و فروش کالا در بستر فضای مجازی مورد نظارت سیستم های مالیاتی هم قرار نمی‌گیرند، گفت: علاوه براینکه ممکن است که قاچاق کالا صورت بگیرد، به نوعی فرار مالیاتی هم انجام می‌شود؛ بنابراین مضرات این کار زیاد است و باید لایحه ای از سوی دولت به مجلس ارائه شود که بتوان به صورت قانون تصویب و آن را اجرا کرد.

صفحه‌ها