نمایش 1 - 10 از 420
واکنش یک فرماندار به "مادر تحریم‌ها"
فرماندار اسدآباد با بیان اینکه شدت دشمنی آمریکا با مردم ایران و نظام به میزان توانایی نظام و کشور افزایش پیدا می‌کند، گفت: امروز بیشتر از هر زمان دیگر نظام مقتدرتر، مردم منسجم و قوای سه‌گانه هماهنگ‌تر عمل می‌کنند و همین موجب افزایش دشمنی آمریکا شده است.
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس:
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس با بیان اینکه رفتار آمریکا به‌رغم مذاکرات، انعقاد قرارداد و بستن توافقنامه برجام نشان داد یکپارچه دروغ است و به هیچ وجه قابل اعتماد نیست، گفت: این تحریم‌ها نشان از پایان کار مذاکره و تفاهم با آمریکا تلقی شود و هرگونه ارتباط با این کشور غیرقابل توجیه است و دولت باید همه توافقات را به تعلیق درآورد.
استاد علوم سیاسی دانشگاه بوعلی سینا
استاد علوم سیاسی دانشگاه بوعلی سینا داشتن تخصص، تعهد و توانمندی را ملاک انتخاب مسئولان در سطح ملی و استانی دانست و گفت: این ‌ملاک‌ها در دولت ما رعایت نمی‌شود و بیشتر این انتخاب و انتصاب‌ها دست‌خوش بازی‌های سیاسی، جناحی، رفیق‌ و فامیل بازی است.
مدیر فنی و حرفه ای شهرستان اسدآباد:
مدیر فنی و حرفه ای شهرستان اسدآباد گفت: طی ۴ ماه نخست امسال یک هزار و ۱۴۲ نفر در شهرستان اسداباد در دوره های فنی و حرفه ای شرکت کردند.
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد:
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد گفت: امسال و تاکنون ۴۰ هزار تن گندم و جو از کشاورزان اسدآبادی خریداری شده است.
دادستان اسدآباد خبر داد
دادستان شهرستان اسدآباد از دستگیری متکدیان زن با درآمد یک ساعت به مبلغ 170 هزار تومان در اسدآباد خبر داد.
بخشدار مرکزی اسدآباد:
بخشدار مرکزی اسدآباد گفت: روستای چنارسفلی اسدآباد با توجه به تقسیمات و ضوابط، شرایط تعریف شده در قانون را برای شهر شدن دارد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه دولت یازدهم با روش رکود دنبال کاهش تورم بود و چون رکود تورمی در جامعه حاکم بود، موفق نشد، گفت: این دولت نمره خوبی در امور اقتصادی نداشت.
در دوسالگی برجام:
یک کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه اصل بحث برجام برداشتن تحریم‌های ظالمانه بین‌المللی علیه ایران بود، گفت: امروز باید تأسف خورد که بعد از دوسال برجام عملا دستاورد ملموسی نداشت و حتی امضاکنندگان آن به این مهم اذعان دارند.
کارشناس مسائل اقتصادی در گفت‌وگو با دانا:
کارشناس مسائل اقتصادی گفت:با اجرای این قرارداد که برمبنای مدل جدید قرادادهای نفتی امضا شده است کشور را به دوران ماقبل قاجار برمی گردانند

صفحه‌ها