نمایش 1 - 10 از 549
عضو هیأت رئیسه مجلس:
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه نمایندگان مجلس در انتخاب وزرای پیشنهادی دولت کارآمدی، توانمندی، تجربه، شایستگی، دور از فضاهای سیاسی و تعامل با مجلس را دنبال میکند، گفت: اگر چه ممکن است طیف سیاسی بنده با "منصور غلامی" وزیر پیشنهادی علوم و تحقیقات همخوانی نداشته باشد، اما برای رأی اعتماد نمایندگان به او تلاش خواهم کرد.
فرماندار شهرستان اسدآباد خبر داد:
فرماندار شهرستان اسدآباد با بیان اینکه شهرستان اسدآباد به لحاظ وجود موقعیت کشاورزی از ظرفیت‌های تولید محصولات کشاورزی بالقوه ای برخوردار است، گفت: در حال حاضر محصولات رب گوجه و آلوی اسدآباد به کشورهای افغانستان، روسیه و استرالیا صادر می‌شود.
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد:
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با بیان اینکه سپاه یک نیروی انقلابی اسلامی و برآمده از بطن مردم است، گفت: اقتدار این نیرو قدرتمند باعث عصبانیت رئیس‌جمهور آمریکا شد.
استاد حوزه علمیه خواهران شهرستان اسدآباد مطرح کرد:
استاد حوزه علمیه خواهران شهرستان اسدآباد گفت: دعاهای امام زین‌العابدین (ع) در عین اینکه حرکتی اخلاقی بود، مبارزی آرام ولی ریشه‌کن کننده دشمن به شمار می‌رفت.
در طی سال 95-96/
فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: اسدآباد در سالتحصیلی 95-96 هزار و 36 نفر فارغ‌التحصیل داشت که میزانی از اشتغال به کار آنان در دست نیست.
مدیر تعاون روستایی اسدآباد عنوان کرد:
مدیر تعاون روستایی شهرستان اسدآباد از توزیع یک هزار و ۳۸۰ تن انواع نهاده‌های دامی در بین دامداران شهرستان اسدآباد خبر داد.
در هفته تربیت‌بدنی/
رئیس اداره ورزش و امور جوانان شهرستان اسدآباد از برگزاری برنامه‌های متنوع در هفته تربیت‌بدنی در اسدآباد خبر داد و گفت: ازجمله این برنامه‌ها مسابقات شش‌جانبه والیبال آقایان است.
در راستای مبارزه با مواد مخدر/
دادستان عمومی انقلاب شهرستان اسدآباد گگفت: به دنبال مبارزه با مواد مخدر امروز یک مغازه سوپرمارکتی توزیع قرص‌های ترامادول پلمپ شد.
فرماندار اسدآباد:
فرماندار اسدآباد گفت: بیش از یک میلیون زائر اربعین حسینی از اسدآباد به سمت کشور عراق عبور می‌کنند که پیش‌بینی‌های لازم برای خدمت‌رسانی به این زائران انجام شده است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان:
رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان گفت: برای صدور گواهی موقت تحصیلی دانشجویان فارغ التحصیل مشکلی نداریم.

صفحه‌ها