نمایش 1 - 10 از 1130
شهرداری اسدآباد خبر داد
علیرضا فعله‌گری از تخفیفات عوارضات پروانه کسب، کسب پیشه و نوسازی در شهرداری اسدآباد خبر داد.
کارشناس هواشناسی استان همدان خبر داد
روح الله زاهدی با بیان اینکه شهرستان نهاوند با ۱۲۲ میلی متر بیشترین وضعیت بارش را به خود اختصاص داده است، گفت: البته بارش در اسدآباد هم ۷۹ میلی متر بوده است.
بر اثر بارش ۴۸ ساعته گذشته/
سقراط بیرنگ از آبگرفتگی ۲۰۰ هکتار اراضی کشاورزی شهرستان اسدآباد بر اثر بارش ۴۸ ساعت گذشته، خبر داد و گفت: هنوز خسارت وارد شده به اراضی مشخص نیست‌.
فرماندار شهرستان اسدآباد تأکید کرد
مجید درویشی با بیان اینکه مردم اسدآباد نگرانی از وجود بیمار کرونایی در این شهرستان نداشته باشند، از آنان خواست با رعایت بهداشت فردی، از تردد وعبور و مرور غیر ضروری به دیگر شهرها خودداری کنند.
یک پزشک متخصص قلب و عروق:
دکتر محمدمهدی منجم با بیان اینکه بیماری کرونا در افرادی که ضعف سیستم ایمنی و یا سن بالایی دارند، شدیدتر است، گفت: وجود استرس، بدن را در شرایط ضعف سیستم ایمنی قرار می دهد و باعث تشدید بیماری می شود.
در راستای رونق تولید داخل و صرفه‌جویی در هزینه‌ها صورت می‌گیرد؛
علیرضا فعله گری از ساخت المان‌های تزئینی در سطح میادین و بلوارهای شهر اسدآباد در آستانه نوروز 99 خبر داد و گفت: این المان‌ها تولید داخلی و به همت خود نیروهای شهرداری است.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی اسدآباد:
منصور صداقت‌نژاد با بیان اینکه براساس بررسی و گشت‌های مشترک تعزیرات و علوم پزشکی، داورخانه‌ها خالی از ماسک بودند، گفت: قرار بود برای توزیع رایگان ماسک اقدام شود که فردا بازدیدی از روند آن خواهیم داشت.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسدآباد:
رضا قاسمی گفت: به احتمال زیاد باتوجه به وجود بیماری کرونا در ایران، همایش سیدجمال الدین اسدآبادی به سال آینده موکول شود.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد از تلف شدن یک رأس دام در یکی از روستاهای اسدآباد که سقف آن ریزش کرده، خبر داد.
دادستان شهرستان اسدآباد خبر داد
علیرضا سلطانی‌متهور از مسدود سازی یک کانال تلگرامی در اسدآباد که اقدام به نشر ویدئویی ساختگی و جعلی از شبکه من و تو کرده بود، خبر داد.

صفحه‌ها