نمایش 1 - 10 از 869
در قالب میز خدمت صورت می‌گیرد؛
رئیس تأمین اجتماعی شعبه اسداباد از برپایی میز خدمت تأمین اجتماعی اسدآباد در نماز جمعه این هفته شهر اسدآباد خبر داد.
رئیس اداره جهاد کشاورزی اسدآباد:
رئیس اداره جهاد کشاورزی اسدآباد گفت: کشت محصولات بهاره مانند سیب زمینی، چغندرقند، ذرت، گندم و جو به دلیل شرایط جوی و آبگرفتگی های اخیر هنوز به صورت عمده آغاز نشده است.
شهردار اسدآباد خبر داد
شهردار اسدآباد از کاشت کاشت 500 اصله نهال در جاده سلامت این شهر خبر داد و گفت: این امر به مناسبت میلاد پربرکت حضرت صاحب‌الزمان(عج) کاشته شد.
امشب/
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد گفت: امشب همزمان با نیمه شعبان مراسم احیا در مسجد علی بن ابیطالب(ع) اسدآباد برگزار می‌شود.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس:
نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: عزل، نصب و انتصاب مدیران در شهرستان برعهده دستگاه اجرایی است و گاها" اگر نسبت به انتصاب برخی مخالفت یا موافقت داریم، از منظر نظارت و مسیر تعاملی و تقویت شهرستان براثر دلسوزی است.
سرپرست اداره آموزش وپرورش اسدآباد خبر داد
سرپرست اداره آموزش وپرورش اسدآباد از شرکت ۱۵۰۰ دانش‌آموز اسدآبادی در طرح جابربن حیان گفت: ازاین تعداد ۲۵۰ طرح جابر اسدآباد به مرحله منطقه‌ای راه یافت.
فرماندار شهرستان اسدآباد با تأیید ارائه استعفای خود مطرح کرد
فرماندار شهرستان اسدآباد با تأیید ارائه استعفای خود به استاندار همدان، گفت: بنده از کارکنان استانداری البرز بودم که مأمور به خدمت در اسدآباد شدم و استاندار البرز اصرار بر بازگشتم دارد و بنده هم تمایلی برای ماندن در اسداباد ندارم.
از طریق پایگاههای مقاومت جمع‌آوری شد؛
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد از ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی مردم اسداباد به ماطق سیل زده خبر داد و گفت: این کمکها به ارزش 50 میلیون تومان بوده است.
در توافق میراث فرهنگی با امور زندانیان؛
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اسدآباد گفت: در راستای کمک به خانواده زندانیان کمپینگ گردشگری گردنه اسدآباد به انجمن حمایت از زندانیان واگذار می‌شود.
فرمانده نیروی انتظامی اسدآباد گفت: خبر دستگیری دو شهروند اسدآبادی با مقداری عتیقه در متروی تهران صحت دارد.

صفحه‌ها