نمایش 1 - 10 از 304
در آستانه نوروز 98 اهالی روستای چشمه قنداب اسدآباد با برپایی جشنواره ای با عنوان "پخت نان و کلوچه های محلی (کُلره)" یکبار دیگر این سنت دیرینه روستا را زنده کرده و به استقبال عید نوروز رفتند.
بهانه انتصاب امام جمعه همدان؛
حجت الاسلام رستمی یکی از جوانانی اسدآبادی است که در گام دوم انقلاب از سوی رهبری مسئولیت گرفت و از افتخارات این شهرستان است.
امام جمعه موقت همدان :
امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه امروز زندگی سیدجمال در ابعاد مختلف مغفول مانده و توجهی به آن نشده است، گفت: سیدجمال برای رساندن مطلب و مفهوم اسلام مسافرت های زیادی را به کشورهای مختلف از جمله مصر، عراق، هند و ... آن هم با وسایل و امکانات آن روز داشته است.
طی حکمی پیمان سبزه‌ای به عنوان شهردار جدید اسدآباد انتخاب و از خدمات شهرداران سابق قدردانی شد.
گزارشی از حمایت مؤسسه خیریه که به نام حضرت حجت(عج) مزین است/
موسسه دارالایتام اسدآباد یکی از مؤسسات خیریه‌ای است که علاوه بر کمک کردن به ایتام و نیازمندان در طول سال، در دو نوبت بازگشایی مدارس و ایام پایانی سال به صورت ویژه به توزیع کفش و البسه پرداخته که هزینه این کمک بالغ بر 3 میلیارد ریال است.
در پی انتشار خبر اتلاف سگ‌ها در روستایی اسدآباد:
در پی انتشار خبر اتلاف سگ‌ها در روستایی در اسدآباد، دهیار روستا، رئیس شورای روستا و اهالی روستا در این باره اظهار نظر کردند.
مدیر اقامتگاه بوم‌گردی «ساره‌گل» روستای ملحمدره گفت: با توجه به ظرفیت بکر روستای ملحمدره و داشتن محصولات کشاورزی متنوع به فکر احداث اقامتگاه بومگردی افتادم و اکنون با ایجاد این اقامتگاه برای خود و خانواده‌ام کسب و کار راه انداخته‌ام.
در یکی از کانال‌های تلگرامی اسدآباد تصویری از ‌کشتار بیش از 30 قلاده سگ‌ در روستای طویلان سفلی با سلاح گرم منتشر شد و این در حالی است که موضوع زنده‌گیری سگ‌ها و تحویل آنها به مراکز مجاز از سوی دهیاری‌ها و شهرداری‌ها مطرح شده است.
بعداز 50 روز؛
انتخاب شهردار منتخب اعضای شورای اسلامی شهر اسدآباد در کش و قوس تأیید استانداری همدان است.
در طی 40 سال
امروز 2 هزار و ۲۷۴ دستگاه ماشین‌آلات کشاورزی در اسدآباد وجود دارد که در واقع رشد ۲۸۴ برابری را نشان می‌دهد و تمام کارهای کشاورزی با این امکانات انجام می‌شود.

صفحه‌ها