آخرین اخبار

27. مهر 1396 - 9:51   |   کد مطلب: 30825
در هفته تربیت‌بدنی و ورزش امروز تیم ورزشی وزارتخانه ورزش و امور جوانان به شهرستان اسدآباد سفر می‌کند؛ به همین منظور به برخی از مشکلات ورزشی شهرستان پرداخته ایم.

به گزارش آوای سیدجمال؛ در این سفر که امروز پنجشنبه رأس ساعت 11 صبح انجام خواهد شد، مدیرکل دفتر فنی وزارت ورزش، مدیرعامل شرکت توسعه ، تجهیز و نگهداری  اماکن ورزشی وزارت ورزش و امور جوانان به‌منظور بازدید از اماکن ورزشی شهرستان اسدآباد در این شهرستان حضور می‌یابند.

 

به همین منظور به پاره‌ای از مشکلات فراروی شهرستان اسدآباد در زمینه کمبودهای اعتباری و اماکن ورزشی این شهرستان پرداخته‌ایم.

 

شهرستان اسدآباد باوجود 30 هیأت ورزشی فعال متأسفانه در زمینه تجهیز و امکانات ورزشی در هیئت‌ها بی‌بهره است و همین مهم موجب شده که رؤسای هیأت ورزشی کمتر رغبتی به اجرای برنامه‌های متنوع در سطح شهرستان داشته باشند.

 

یکی دیگر از مشکلات ورزشی شهرستان در بحث امکانات، نبود استخر ورزشی است که تنها استخر آن از سال 76 کلنگ خورده و نیمه‌کاره است و هر بار مسئولانی از آن بازدید و بی‌نتیجه مانده است.

 

رئیس اداره ورزش و امور جوانان اسدآباد در این زمینه به خبرنگار ما می‌گوید: بیشترین مشکلات شهرستان اسدآباد در زمینه ورزشی عدم تعمیر اماکن و تجهیزات هیأت ورزشی است.

 

مهدی صمدپناهی افزود: اکثر اماکن ورزشی که در حل حاضر در شهرستان وجود دارد، فرسوده است و اعتباراتی که هرساله از سوی استان برای تعمیر اماکن اختصاص داده می‌شود، پاسخگوی این میزان تعمیرات نیست.

 

وی ادامه داد: به‌طور مثال اگر اعتبارات تعمیر اماکن ورزشی را 80 میلیون تومان اختصاص می‌دهند، هم کم است و هم 2 میلیون تومان از این میزان تخصیص می‌یابد.

 

رئیس اداره ورزش و امور جوانان اسدآباد بابیان اینکه اثر هیأت ورزشی شهرستان اسدآباد دارای تجهیزات مناسب نیستند، گفت: سال گذشته از 100 میلیون تومان اعتبارت اختصاص‌یافته آب تعمیر و تجهیز هیأت روزشی تنها 15 میلیون تومان تخصیص یافت که برای تقسیم این میزان بین 30 هیأت ورزشی با مشکل مواجه ایم.

 

وی گفت: در زمینه والیبال، ژیمناستیک، کشتی، بوکس و غیره مشکلاتی وجود دارد که به دلیل نبود تجهیزات بعضاً تعطیل هم شده‌اند.

 

صمدپناهی با اشاره به آغاز ساخت استخر ورزشی اداره ورزش و امور جوانان در سال 76، گفت: این استخر قرار بود که استخر شهرستان باشد که بعد از 24 سال هنوز به اتمام نرسیده است.

 

وی در خصوص پروژه معروف نیمه‌کاره استخر اسدآباد هم گفت: این استخر در سال 76 کلنگ زنی شده که تاکنون پیشرفتی نداشته است.

 

رئیس اداره ورزش و امور جوانان اسدآباد یادآور شد: در سفر ریاست جمهوری هم میزان یک میلیارد و 800 میلیون به آن اختصاص داده شد که تخصیصی نداشته است.

 

گویا یکی از مدیرانی که از وزارتخانه ورزشی به اسدآباد سفر می‌کند، برای اولین بار است که این سفر را دارد و انتظار می‌رود که با نگاهی بلند و وزرشکارانه به این پروژه‌های نیمه‌تمام تجهیزات نامناسب و بعضاً نبود تجهیزات به‌عنوان مشکلات اساسی این شهرستان در بحث ورزشی بنگرد.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد