آخرین اخبار

28. مهر 1396 - 18:43   |   کد مطلب: 30849
روز گذشته دو مسئول وزارت ورزش به شهر اسدآباد سفری داشتند که همراه با حواشی جالبی بود.

به گزارش خبرنگار آوای سیدجمال؛ در هفته تربیت‌بدنی و روز گذشته بود که خبر سفر وزیر ورزش و تیمش به استان همدان بر خروجی سایت‌ها رفت و از این تیم مشاور وزیر و مدیرکل فنی و مدیرعامل شرکت تجهیز راهی اسدآباد شدند.

 

در این سفر هر دو مسئولان وزارت ورزش با تأخیر و البته جدا از هم در اسدآباد حاضرشده و دیداری با مسئولان شهرستان داشتند.

 

یکی از حاشیه‌های جالب این سفر آشنایی صمیمانه مدیرکل دفتر فنی وزارت ورزش با امام‌جمعه این شهر بود که گویا به دلیل دیدوبازدید با ایشان زودتر از دیگر مسئول وزارت راهی این شهر شده بود.

 

 احساس شرمندگی و تعجب مدیرکل فنی وزارت ورزش نسبت به مردم اسدآباداز دیگر حاشیه‌های جالب این سفر بود که بعد از 34 سال هنوز استخر شنای این شهر افتتاح نشده بود و در این زمینه برای جبران عقب‌ماندگی قول احداث زمین‌های مینی‌فوتبال را به اسدآباد دادند که انتظار فرماندار به نتیجه رساندن پروژه‌های نیمه‌کاره بود نه اضافه شدن پروژه‌ای به پروژه‌های نیمه‌تمام دیگر؛ صدالبته که به نظر می‌آید احداث این زمین‌ها هم به پروژه‌های نیمه‌کاره اضافه شود.

 

از دیگر حواشی این نشست‌ها این بود که فرماندار کلنگ زنی پروژه نیمه‌تمام استخر شنا را که مسئولان استان در سال 87 می‌دانستند، مربوط به دوره مرحوم آیت هاشمی رفسنجانی یعنی سال 72 می‌دانست و سن این پروژه با متولد شدن رئیس اداره ورزش این شهر برابری می‌داند  و شاید او دنیا نیامده بود که این پروژه کلنگ خورد.

 

حاشیه دیگر این سفر این بود که پیمانکار پروژه که خود حضور نداشت، سریعاً با مطلع شدن بازدید مسئولان ورزش چند کارگر و فرغونی فراهم و مشغول به کارکرده بود؛ جالب‌تر آنکه هنوز این مسئولان سوار بر ماشین‌هایشان نشده بودند که کارگران کار را تعطیل کردند.

 

یکی دیگر از حواشی این سفر این بود که مسئولان نیامده در رستوران حاضر شدند و با دیدن یک پروژه احساس خستگی کرده و بازدید از دیگر پروژه‌ها و دیدار با هیئت‌های ورزشی را به لقایش بخشیدند.

 

در اداره ورزش نشستی با حضور مدیرعامل شرکت توسعه، نماینده مجلس، فرماندار، امام‌جمعه و پیمانکار پروژه و مسئولان استانی و شهرستانی ورزش برای بررسی موضوع استخر شنا برگزار شد که از ورود خبرنگاران جلوگیری کردند اما با سماجت خبرنگاران و درخواست فرماندار آنان در این نشست حاضر شدند.

 

در این برنامه بازدید یکی از همکاران پیمانکار با توزیع بروشوری از شرح وضعیت پرداخت اعتبارات برای ساخت استخر شنای سرپوشیده اسدآباد خسارت‌ها دیرکرد خود را محاسبه کرده بودند و درواقع آن‌طور که این پیمانکار می‌گفت مسئولان بدهکار می‌شوند نه بستانکار؛

 

مسئولان ورزش در مصاحبه‌هایی که در جمع خبرنگاران داشتند، می‌گفتند که تا پایان امسال این پروژه از آب و گل درمی‌آید اما نگفتند که میزان آب و گل درآمدن یک درصد است یا....؟!

 

از دیگر حواشی سفر این دو مسئول وزارت ورزش این بود علی‌رغم اینکه قرار بود چند مکان ورزشی را بازدید کنند، آن‌قدر پروژه نیمه‌تمامی 34ساله بر دوش آنان سنگین کرد که از بازدید دیگرها پشیمان شدند.

 

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد