آخرین اخبار

4. آذر 1396 - 9:15   |   کد مطلب: 31342
به مناسبت هفته بسیج و با مشارکت مردم روستای چنارسفلی همایش پیاده‌روی "نه به اعتیاد" برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آوای سیدجمال؛ صبح روز گذشته همزمان با هفته بسیج و در سومین روز از این هفته، همایشی با عنوان پیاده‌روی "نه به اعتیاد" با حضور اهالی روستای چنارسفلی برگزار شد.

 

در این همایش که جوانان، دانش‌آموزان و اهالی روستای چنارسفلی حضوری پر شور و نشاط در این همایش داشتند، با طی کردن مسیری در روستا شعار "نه به  اعتیاد" را سردادند.

 

یکی از دانش‌آموزان در این همایش می‌گفت که باید در کنار تحصیل باید ورزش را برای نشاط و شادابی خود انجام دهیم و این همایش هم می‌تواند زمینه‌ساز آن باشد.

 

دیگری می‌گفت که با حضور در همایش هم به اعتیاد نه گفتم و در کنار دوستانم بسیار انرژی گرفتم.

 

یکی از روحانیونی که در این روستا مستقر است، هم گفت: باید برنامه‌های فرهنگی و ورزشی بیش از پیش در این روستا انجام شود تا بتوان با "نه" گفتن به اعتیاد زمینه شیوع آن را ریشه کن کرد.

 

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد هم در گفتگویی هدف از برگزاری همایش "نه به اعتیاد" را کاهش و رفع آسیب‌های اجتماعی در روستای چنارسفلی دانست و گفت: این برنامه در راستای تشویق جوانان به سمت و سوی ورزش و تندرستی انجام شد.

 

سرهنگ حسن مرادی افزود: بسیج در همه امور مختلف ازجمل ورزش هم باید بیش از پیش تلاش کند، افزود: این برنامه به مناسبت هفته سبسیج و د این هفته انجام شد.

 

وی یادآور شد: برای داشتن تفکر بلند بسیجی باید بسیجی بود و ورزش هم می‌تواند در سلامتی و تندرستی و تفکر خوب بسیجیان کمک شایانی داشته باشد.

 

در پایان این همایش پیاده‌روی به 4 نفر دوچرخه، 50 نفر دیگر کارت هدیه داده شد.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد