آخرین اخبار

9. آذر 1397 - 23:07   |   کد مطلب: 31642
ائمه جمعه استان همدان در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه مشکلات اخیر جامعه از قبیل گرانی ها و قیمت دلار و سکه کار فضای مجازی و جنگ نرم بوده است ودشمن در طول این سالها با برنامه های مختلف سعی داشته است تا مردم را از مقاومت ناامید کند و نسبت به انقلاب بد بین کند ولی مردم همیشه در صحنه بودند و دشمنان را نا امید کردند.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از نافع،  نماز سیاسی عبادی جمعه  در همدان به امامت حجت الاسلام و المسلمین طه محمدی، نماینده ولی فقیه در این شهر و با حضور پرشور مسلمین و مومنین برگزار شد.

خطیب جمعه همدان در خطبه اول اظهار داشت: فضای مجازی یکی معضلات جامعه امروز است که افراد مغرض، فاسد، دشمن و یا فریب خورده هرگونه دروغ و خیانت را مطرح کرده و افکار مردم را پریشان میکنند و با اعتقادات مردم بازی میکنند.

 

وی تصریح کرد: آیه 60 سوره لقمان در مورد این گروه صدق میکند و خداوند تبارک و تعالی در این آیه میفرماید؛  کسانیکه شایعه میسازند و ذهن مردم را مسموم میکنند و باعث ناامیدی مردم از دین می شوند به عذابی خوارکننده دچار خواهند شد.

وی افزود: دشمن پس از شکست در جنگ سخت وارد میدان جنگ نرم شده است و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  در این خصوص فرمودند خطر جنگ نرم بیشتر از خطر جنگ سخت است.

خطیب جمعه همدان به مردم هشدار داد و بیان داشت: تبلیغات زهرآگین دشمن بر روی افکار عمومی جامعه تاثیر میگذارد.

وی تصریح کرد: مشکلات اخیر جامعه از قبیل گرانی ها و قیمت دلار و سکه  کار فضای مجازی و جنگ نرم بوده است.

 
حجت الاسلام و المسلمین محمدی در دومین خطبه نماز سیاسی عبادی جمعه بیان داشت: آل سعود در کشور یمن از انواع جنایت ها فروگذار نکرده و ما شاهد یک فاجعه انسانی در یمن هستیم تا جائیکه یک خبرنگار را در این کشور تکه تکه کردند و آل سعود سعی دارد ثابت کند ولیعهد این کشور در این کار شیطانی نقش نداشته است اما به فضل الهی آل سعود دچار ذلت شده و چهره کریه آنها در کل جهان و حتی کشورهای عربی نمایان شده است .

امام جمعه نهاوند:

حفظ وحدت و تبعیت از رهبر معظم انقلاب تحریم های دشمن را بی اثر می کند

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: دشمنان حربه تکفیر را برای ضربه زدن به اسلام به کار برده است و این موضوع ساخته امریکا و غربی است و شیعه و سنی را به قتل می رسانند و به اسم اسلام دست به جنایت می زنند.

وی اظهار داشت: ایران اسلامی پرچمدار وحدت در دنیای اسلام است که طبق فرموده قران و پیامبر است.

امام جمعه نهاوند افزود: امروز دشمن می خواهد ما دست از مقاومت و ایستادگی برداریم و در مقابل دشمن مسلمانان ذلت بپذیریم ولی این با استراتژی انقلاب اسلامی  تعارض دارد چون ما اجازه نمی دهیم دشمنان بر ما مسلط شوند.

وی بیان داشت: دشمن در طول این سالها با برنامه های مختلف سعی داشته است تا مردم را از مقاومت ناامید کند و نسبت به انقلاب بد بین کند ولی مردم همیشه در صحنه بودند و دشمنان را نا امید کردند.

مغیثی در بخش دیگری از خطبه هااشاره کرد و گفت: مقامات امریکایی در حالی که خودشان تروریست هستند و حامیان تروریستها در منطقه هستند ولی ملت ایران را تروریست می خوانند در حالی که دنیا می داند امریکایی ها تروریست هستند.

وی گفت: در مقابل تروریستها و حامیان آمریکا  فقط باید مقاومت کرد چون محور مقاومت در طول این سالها طعم شکست را بارها به صهیونیستها چشانده است.

امام جمعه نهاوند اظهار داشت: تحریمهای جدید آمریکا چیز جدیدی نیست چون ما از اول انقلاب تحریم بودیم و درهمین دوران تحریم بود که پیشرفتهای زیادی کردیم و این تحریمها را نیز با حفظ وحدت و اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب با موفقیت پشت سر گذاشتیم.
امام جمعه رزن:

امام جمعه موقت رزن با بیان اینکه برخی مسئولین آدرس غلط به جوانان میدهند گفت:یگیوند موسیقی غذای روح است.شما روح را میشناسید؟روح را فقط خدا میشناسید.همه ی کانالها و شبکه ها قابل اطمینان نیستند.

 

حجت الاسلام حمزه پور اضافه کرد:شهید مدرس در مقابل ظلم انگلستان ایستاد و از رضاخان قلدر نترسید.

نمایندگان مردم چه خوب است که اینچنین باشد.منافع مردم را به منافع شخصی و منافع حزب و گروه ترجیح دهند.

وی اضافه نمود:بارها و بارها ثابت شده است که مردم ایران در مقابل ظلم ایستادگی میکنند.

حمزه پور گفت:میرزاکوچک خان .رئیس علی دلواری و مدرسه‌ای نشان داده اند که ایرانیان در مقابل ظلم خواهند ایستاد.

وی تاکید کرد:تاریخ ثابت کرده است که اگر مردم بصیرت نداشته باشند امام معصوم هم نمی تواند کاری انجام دهد.

یک جوان بخت برگشته میخواهد ازدواج کند نه می تواند ازدواج کند نه می تواند طلا بخرد.

سوال ایجاد شده است که آیا دولت می تواند این مشکلات را حل کند و نمیکند؟

وای به روزی که مردم به این نتیجه برسید.
در تمام چهل سال گذشته تمام مدیران را مردم انتخاب کرده اند.

امام جمعه بهار:

امام جمعه شهر بهار در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بهار گفت: عدالت اسلامی مهمترین اصل در ایجاد وحدت در امت اسلامی است و اگر عدالت اجرا شود میتوان به مستحکم تر شدن وحدت امت اسلامی امیدوار بود.

حجت الاسلام حاتم نیا همچنین با اشاره به هفته بسیج گفت: بسیج مستضعفین یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی است و بسیجیان در همه دوره ها نشان دادند که پای نظام ایستاده و برای حفظ نظام تلاش می کنند.

امام جمعه قهاوند:

بسیج محوراجتماعی است برمحورروح الله
حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین محققی در خطبه‌های نماز جمعه قهاوند گفت: بسیج وبسیجی اگر می خواهد شجره طیبه بماند و به سرنوشت تشکل های درطول تاریخ که پوسیدگی وازهم پاشیدگی است نشود بایدذمهم ترین شاخصه بسیج یعنی ولایتمداری وتبعیت محض ازرهبری رادرخودتقویت وتعمیق نماید.

وی بیان داشت :بسیج برای موفقیت خود نیازمند دوبال معنویت ومبارزه بانفس و حضور درجبهه مبارزه سخت ونیمه سخت ونرم بادشمن می باشد‌

امام جمعه شهر قهاوند افزود: خداوند اگرصداقت صاحبان روحیه بسیجی را در داشتن این دوبال ومطیع محض بودن ببیند آنان رابه قنیطره وباب المندب می رساند.
ان الله یدافع عن الذین آمنوا
درطول تاریخ نمی توان امتی رامثال زدکه انقلابی الهی نمایدو انقلابش راتبدیل به حکومت ونظام نماید

وی افزود ؛واین نظام راعلیرغم انواع جنگ های اقتصادی ونظامی وفرهنگی ورسانه ای بی سابقه به بلوغ وچهل سالگی برساند.

حجت الاسلام محققی بیان کرد :   بدون که سرسوزنی ارمواضع وشعارهاوآرمانهایش پاپس بکشداین امکان نداردجزبه دفاع خدای متعال ازآن امت رهبری عزیزفرمودند:یک جنگ تحمیلی اقتصادی وسیاسی وامنیتی علیه مادرجریان است شمانمی توانیددراین جنگ بی تفاوت باشید
وی گفت : امروز مسئولیت معلم ودانش آموزفقط درس دادن ودرس خواندن نیست مسئولیت کارمند فقط کار اداری نیست
فرمودند:فردنخبه نبایددرفضای تخصص خودش غرق بشود

وی گفت ؛همه بایدنسبت به سرنوشت انقلاب وکشوراحساس تکلیف نموده وبرای حفظ امانت انقلاب درمقابل توطئه های دشمن درصحنه باشند
بایدبفهمیم درکجای تاریخ هستیم وچه وظیفه وتکلیفی داریم

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal