آخرین اخبار

7. ارديبهشت 1398 - 15:25   |   کد مطلب: 32415
سرپرست اداره آموزش و پرورش اسدآباد با اشاره به اینکه 71 نفر از فرهنگیان در سال 97 بازنشسته شدند، افزود: در طی این هفته از تمام بازنشستگان و البته افرادی که به تازگی به جمع بازنشستگان پیوستند، تقدیر خواهد شد.

به گزارش آوای سیدجمال، غلامرضا همایی‌لطیف در شورای آموزش و پرورش اسدآباد، یکی از سیاستهای آموزش و پرورش را اجرای سند تحول بنیادین خواند و اظهار کرد: این سند الگوی جامعه است که طی سالهای گذشته اجرای آن مغفول مانده است که امسال با قوت بیشتری در  دستورکارقرار گرفته است.

 

وی با بزرگداشت هفته معلم، اظهار کرد: به همین مناسبت مراسم جشن باشکوهی با حضور 4 هزار نفر از معلمان، فرهنگیان و خانواده های آنان در سالن آموزشگاه‌های اسداباد برگزار میشود.

 

سرپرست اداره آموزش و پرورش اسدآباد با اشاره به اینکه 71 نفر از فرهنگیان در سال 97 بازنشسته  شدند، افزود: در طی این هفته از تمام بازنشستگان و البته افرادی که به تازگی به جمع بازنشستگان پیوستند، تقدیر خواهد شد.

 

وی گفت: در هفته بزرگداشت معلم تجلیل از 13 معلم نمونه شهرستانی و استانی را در دستور کار داریم.

 

همایی‌لطیف از افتتاح دفتر مجمع خیرین مدرسه ساز و برگزاری جشواره خیرین در اردیبهشت ماه در اسدآباد خبر داد و افزود: این مجمع در میدان مطهری در روز سه شنبه ایجاد خواهد شد.

 

وی با اشاره به آسیب 34 مدرسه در بارشهای اخیر، گفت: این مدارس به میزان یک میلیارد تومان خسارت دیده اند که خیرین می‌تواند آموزش و پرورش را در بازسازی مجددو حل مشکلات آنها یاری دهند.

 

سرپرست اداره آموزش و پرورش اسدآباد تکمیل استخر و کانون فرهنگی در شهرستان را از اولویت های آموزش .و پرورش دانست و گفت: امروز 2 هزار نفر فرهنگی و 18 هزار دانش اموز و خانواده‌های آنان به استخر شنا نیاز دارند که با کمک نماینده مجلس و فرماندار رونق دوباره خواهت  مرگفت.

 

وی درخصوص اردوهای دانش آموزی نیز گفت: باتوجه به حوادث مختلف در اردوهای دانش آموزی برخی از مناطق کشور، می‌طلبد که مدیران مداس برای انجام این اردوها مجوز دریافت کنند و ضروری نیست که این اردوها در خارج استان و شهرستان انجام شود.

 

همایی‌لطیف آشنایی دانش آموزان با مناطق گردگشری شهرستان را یک اولویت برای برگزاری اردوی تفریحی دانش آموزان خواند.

 

وی در ادامه سخنانش از راه اندازی درمانگاه فرهنگیان در شهرستان خبر داد و گفت: این امر به همت نماینده و تفاهم نامه ای بین دانشکده و آموزش پرورش انجام خواهد شد.

 

سرپرست اداره آموزش و پرورش اسدآباد از جمع‌اوری 6 میلیون کمک برای سیل زدگان توسط فرهنگیان اسدآباد خبر داد.

 

فرماندار اسدآباد هم برپایی نمایشگاهی از خدمات خیرین مدرسه ساز در سطح کشور را برای تشویق مردم و خیرین مناسب دانست و گفت: باید برای جذب خیرین و اسدآبادی های مقیم دیگر استانها هم اقداماتی صورت بگیرد.

 

کریم حمیدوند گفت: اینکه از خیرین که سابقه کمک رسانی داشته و امروز کاندیدا می‌شوند هم میتوان برای مدرسه ساز ی و کمک به مدارس دعوت کرد و تنها اکتفا به خیرین این شهر نشود.

 

وی زمینه برای کار خیر را زیاد دانست و گفت: باید خیرین را فارغ از گرایش سیاسی و دید کمک به توسعه شهرستان همراهی کرد.

 

فرماندار اسدآباد از مجمع خیرین مدرسه ساز خواست که اطلاعات خیرین را به جای دیگری ندهند چرا که ممکن است این افراد برای کمک به این نیت اقدام کرده باشند.

 

وی با بیان اینکه نباید اهداء کادو و هدیه برای معلمان اجباری باشد، بلکه باید با فرهنگسازی در این زمینه دانش‌اموزان و افراد با رغبت و میل خود این کار بزرگ و پسندیده را انجام دهند.

منبع: نافع

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal