آخرین اخبار

25. تير 1398 - 8:00   |   کد مطلب: 32906
مرگ مشکوک ماهی های داخل سد نعمت آباد اسدآباد بعداز پیگیری خبرنگار ما از سوی محیط زیست و جهاد کشاورزی شهرستان در دست بررسی قرار گرفت.

به گزارش آوای سیدجمال، انتشار خبری در خصوص مرگ مشکوک ماهی‌ها در سد نعمت آباد اسدآباد در فضای مجازی و خطر و تهدید جدی برای پرندگان مهاجر و آبزی موجب شد که خبر را از سوی محیط زیست و جهاد کشاورزی شهرستان پیگیری کنیم.

 

رئیس اداره محیط زیست اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اظهار بی‌اطلاعی از موضوع مرگ ماهی‌های سد نعمت آباد، اظهار کرد: اگر مردم این موارد به ما گزارش دهند، قطعا با همکاری دامپزشکی بررسی خواهیم کرد که علت تلف شدن ماهی‌ها چه بوده است .

 

روح الله زال‌پور گفت: اینکه داخل سد نعمت آباد ماهی ریخته شده، مربوط به ما نیست و باید ببینیم که کجا با هماهنگی اب منطقه ای این کارا انجام داده.

 

وی افزود: اما از این نظر که احتمال تجمع پرندگان بر روی این سد وجود دارد و ممکن است به آنها صدمه وارد شود، باید بیشتر موضوع را بررسی کنیم.

ماهی‌های داخل سد نعمت آباد مربوط به جهاد کشاورزی نیست

رئیس جهاد کشاورزی اسدآباد هم در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اشاره به اینکه موضوع رهاسازی مقداری ماهی در سد نعمت اباد انجام نشده و این ماهی‌ها مربوط به ما نیست،  گفت: احتمال اینکه بعداز سیلاب ماهی ها از رودخانه ها به این سد امده باشند ، وجود دارد. 

سقراط بیرنگ  افزود: بررسی موضوع مرگ ماهی های داخل سد نعمت اباد را محیط زیست بررسی کند .

 

عصرهمدان

اخبار موثق|فوری|مهم در کانال تلگرامی:
https://t.me/avaseyedjamal

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal