آخرین اخبار

18. آبان 1395 - 15:52   |   کد مطلب: 33138
طی مراسمی با حضور نماینده مردم اسدآباد در مجلس و استاندار همدان، حسین افشاری به‌عنوان فرماندار اسدآباد معرفی شد.

به گزارش آوای سیدجمال؛ امروز مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید اسدآباد  در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسدآباد برگزار شد.

 

در این مراسم که با حضور مدیران ادارات، نماینده مجلس، استاندار همدان، الهی تبار معاون سیاسی امنیتی استاندار، تعدادی از کارکنان اداری و دهیاران حضور داشتند؛ حسین افشاری با حکم استاندار همدان به‌عنوان فرماندار جدید منصوب و معرفی شد.

در این مراسم که فرماندار سابق اسدآباد با اشاره به عملکرد خود در طول خدمتش، اظهار کرد: 31 ماه  در این شهرستان بدون دروغ، نیرنگ و توجه به منافع شخصی فعالیت کردم و اخلاق، راست‌گویی و دانایی را داشتم.

 

مسعود بکائی به فعالیت‌های خود در حوزه انتخابات، اجتماعی، اقتصادی اشاره کرد و گفت: ازجمله فعالیت‌ها احداث دانشکده‌های ملی، اجرای راه آسفالته به‌صورت 100 درصد، ایجاد کنتورهای هوشمند برق، 58 در بهسازی روستا، گازرسانی و آسفالت راه‌های مواصلاتی بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه اقتصاد شهرستان مبتنی بر کشاورزی است ، گفت: در طی خدمت بنده به کشاورزی توجه ویژه داشتم و تغییر و اصلاح الگوی کشت یکی از این فعالیت‌ها در حوزه کشاورزی بود.

فرماندار سابق اسدآباد با بیان اینکه 5 هزار تریلر در این شهرستان وجود دارد، گفت: 6 هزار اشتغال در این حوزه ایجاد شده است.

 

وی گفت: برخی از بدخواهان این دولت می‌خواهند از هیزمی که دولت برای گرم کردن تنور زندگی مردم داشته، سوءاستفاده کنند و آن را منفی جلوه دهند.

 

بکائی برجام را موفق خواند و گفت: برخی نمی‌توانند این موفقیت‌ها را تحمل کنند و به دنبال تخریب هستند.

 

وی گفت: انتخابات اسدآباد در دوره بنده در کمال بی‌طرفی برگزار شد و سابقه نداشت در این شهرستان بدون وقوع تخلف انتخابات برگزار شود.

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در سخنانی  در این مراسم به عدم دخالت خود در انتخاب فرماندار جدید اشاره کرد و گفت: البته تفکری با استاندار داشته و کسانی را به‌عنوان معرفی کردم.

اکبر رنجبرزاده به سوابق اجرایی حسین افشاری اشاره کرد و گفت: ایشان در طول خدمتش عملکرد موفق و درخشانی داشته است.

 

وی با اشاره به عملکرد فرماندار سابق و آمار و اطلاعاتی که در خصوص گزارش عملکرد ارائه داده، تصریح کرد: البته این کارها بزرگی بود که در حال اجرا بود و پیگیری شدند اما هنوز بیکاری مردم را رنج می‌دهد و طعم توسعه را نچشیده‌اند و این نشان می‌دهد که جای کار وجود داشت.

 

نماینده مردم اسدآباد  در مجلس از فرماندار جدید خواست با شناسایی مدیران توانمند به دنبال ایجاد کارگروهی از آنان باشد در راستای توسعه همه‌جانبه شهرستان؛

 

وی از مدیران خواست ساعات کارشان را تا ساعت دو اداری نباشد و مسؤول باشند در قبال خدمت به مردم در شبانه‌روز؛

 

رنجبرزاده گفت: درست است که از این شهر به نام سیاسی یاد می‌کنند اما مردم اسدآباد سیاستمدارند نه سیاست زده؛

 

وی یادآور شد: در جابه‌جایی مدیران در حوزه اسدآباد دخالت نمی‌کنم و از هیچ‌کس هم پشتیبانی نمی‌کنم اما اگر قصور در این شهرستان انجام شود، حتماً" دخالت می‌کنم.

 

نماینده مردم اسدآباد در خانه ملت بابیان اینکه به ازای هر میز مدیریتی خون چند شهید تقدیم انقلاب شده، گفت: مدیران قدر این شهدا را بدانند و از فرصت مسؤولیت خود در راستای انجام رسالت کوتاهی نکنند.

 

استاندار همدان هم در سخنانی به نحوه انتخاب حسین افشاتری به‌عنوان فرماندار اشاره کرد اظهار کرد: ایشان یکی از بهترین‌ها و از بالاترین مدیران کشور در حوزه مدیریتی است که البته هم در سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، عمرانی فعالیت‌های خوبی را داشته و خواهد شدات.

ناصر نیکبخت، در خصوص مسعود بکائی نیز به حد و اندازه توان مدیریتی ایشان اشاره کرد و گفت: ایشان در طی 31 ماه خدمت به این اندازه توان داشته و بیش از آن نباید انتظار داشته باشیم.

 

وی شاکله مسعود بکائی را در عضو ستاد استان بودنش دانست و گفت: البته 31 ماه کار اجرایی هم برای ایشان نوع تجربه ببود که کسب کرد و قطعاً" از آن استفاده خواهیم کرد.

 

استاندار همدان بابیان اینکه اسدآباد می‌تواند جهش داشته باشد و توسعه یابد، گفت: تاکنون در معارفه هیچ مدیری نگفتم که فرمانداری هم کار اقتصادی، هم برنامه‌ریزی، هم مدیریتی و نظارتی را بلد است  اما آقای افشاری همه این توانایی را دارد.

 

وی یادآور شد: اسدآبادی‌ها شایسته بهترین‌ها هستند و به مرم این شهر تبریک میگویم که آقای افشاری به‌عنوان فرمانداری شایسته در خدمتشان است.

 

نیکبخت گفت: نمایندگان استان تاکنون دخالتی در خصوص عزل و نصب‌ها نداشته‌اند و از همفکری نمایند اسدآباد در خصوص مسائلی تشکر می‌کنیم.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal