آخرین اخبار

9. دى 1395 - 12:57   |   کد مطلب: 33882
مردم با بصیرت و همیشه در صحنه اسدآباد در مراسم بزرگداشت 9 دی حضوری حماسی داشتند.

به گزارش آوای سیدجمال؛ در این مراسم قشرهای مختلف مردم و مسؤولان، کارگری و کارمندی، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجی و سپاهی، دانش آموزان و دانشجویان، طلاب و روحانیون، بازاری و کسبه حضور داشتند.

 

در این مراسم پس از قرائت مقاله‌ای در خصوص فتنه سال 88 و حماسه 9 دی توسط یکی از جامعه دانشگاهیان ، اما جمعه اسدآباد به ایراد سخنانی پیرامون فتنه سال 88 و حماسه غرورآفرین مردم در آن سال پرداخت.

 

حجت‌الاسلام سیدموسی حسینی مجد با بیان اینکه عده‌ای مزدور و خودفروخته باایمان سستشان به دشمن چراغ سبز نشان داده و فتنه سال 88 را مرتکب شدند، اظهار کرد: دراین‌بین مردم نیز با حضور خودجوش و خروشان مشت آهنینی شده و بر دهان یاوگیان و فتنه گران زدند.

 

وی با بیان اینکه کسی که زیر پرچم امام حسین(ع) بوده باشد، دیگر سلطه را نمی‌پذیرد و چشمک و چراغ سبز دشمن را نمی‌شناسد، افزود: البته این اتحاد و وحدت و انسجام مردم نشانه داشتن بصیرتشان بود که حماسه 9 دی را آفریدند.

 

همچنین نماینده مردم اسدآباد با اشاره به اتفاقات سال 88، اظهار کرد: امروز اگر دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی در جامعه هستیم ، همه ریشه در فتنه سال 88 دارد‌

 

اکبررنجبرزاده با اشاره به خسارت فتنه بر پیکره نظام و انقلاب، گفت: اگرچه دشمن داخلی و خارجی به دنبال براندازی انقلاب  و درواقع اسلام بود، اما ملت ایران با حماسه 9 دی خانه‌های عنکبوتی دشمن را تخریب کرد و نگذاشت به این انقلاب ضربه‌ای بخورد.

 

وی با اشاره به وجود 17 هزار سند برای ایجاد فتنه سال 88، گفت: البته به دنبال فتنه 88 که مردم حماسه 9 دی را آفریدند، بدون ساماندهی و سندی و طراحی رخ داد و این نشان از اعتقادات قوی و ولایی بودن مردم دارد.

 

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal