آخرین اخبار

12. دى 1395 - 20:56   |   کد مطلب: 33931
برای اولین‌بار به همت دانشگاه آزاد؛
برگزاری یک مسابقه هیجانی در اسدآباد+تصاویر
مسابقه دومینو به عنوان یکی از بازی‌های هیجان انگیزی است که برای اولین بار توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آوای سیدجمال؛ در این مسابقات که چهار تیم به نام‌های آراز، سردار، آریا، ریپدو به صورت 5 نفره از دانشجویان این دانشگاه تشکیل شده و مهره های مستطیل رنگارنگ را در سالن ورزشی به صورت اشکال هندسی و ریاضی روی هم چیده بودند.

این تیم بازی که به صورت گروهی  بود، دانشجویان با علاقه و روحیه شادابی در این مسابقه شرکت کردند.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد در این زمینه گفت‌وگو با خبرنگار؛ از برگزاری مسابقه دومینو بین دانشجویان این دانشگاه خبر داد و اظهار کرد: این مسابقات در راستای تقویت روحیه دانشجویان و یک کار گروهی انجام شد.

قربان مهری از برگزاری یک دوره مسابقه دیگر در دهه فجر خبر داد و گفت: سعی  داریم این برنامه را با دیگر دانشگاه‌ها برگزار کنیم.

 

داور مسابقات بازی دومینو دانشگاه آزاد اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار؛ با اشاره به اینکه دومینو نوعی بازی است که به‌وسیلهٔ قطعه‌های مستطیل کوچکی انجام می‌شود، اظهار کرد: این بازی نوعی سرگرمی جذاب است که به‌صورت گروهی انجام می‌شود.

 

رضوان محمودیه با اشاره به مسابقه دومینو دانشگاه آزاد اسدآباد، اظهار کرد: این مسابقه برای اولین بار در سطح 4 گروه برگزار شد که طرح‌ها به‌صورت آزاد و و اشکال سه‌بعدی و هرمی توسط دانشجویان این دانشگاه ساخته شدند.

وی با بیان اینکه دومینو پر از خلاقیت است و غیر از سازه‌های ابزار دومینو میتوان از سازه‌های زیبایی استفاده کرد، گفت: این مسابقه قبل از امتحانات دانشجویان برگزار شد تا روحیه نشاط و انگیزه بین آنان ایجاد شود.

 

داور مسابقات بازی دومینو دانشگاه آزاد اسدآباد با اشاره به قدمت تاریخی بازی دومینو، گفت: در این بازی بالا رفتن صبر و تحمل افراد و همچنین تقویت کار گروهی، داشتن پشتکار و علاقه به کار مهم است که دانشجویان در این بازی ثابت کردند، می‌شود در کنار هم بود و کار گروهی را به‌خوبی و با روحیه شادابی انجام داد.

وی از مسئولان شهرستان خواست که این بازی که نیاز به هزینه زیادی ندارد را به‌صورت خانوادگی در سطح شهرستان برگزار کنند.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه‌ها

با تشکر فراوان از تهیه گزارش

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal