نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal

آخرین اخبار

ویژه ها

رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.
26مهرماه برگزار می‌شود
مهرماه برگزار می‌شود «سی‌و‌یکمین سالگرد شهادت سردار علی چیت‌سازیان» در مسجد بزرگ دانشگاه بوعلی سینا «بزرگداشت سی‌و‌یکمین سالگرد شهادت سردار علی چیت‌سازیان و شهدای واحد اطلاعات عملیات لشگر 32 انصارالحسین(ع) همدان»، 26 مهرماه در مسجد بزرگ دانشگاه بوعلی سینا برگزار می‌شود.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: سند الگوی اسلامی-ایرنی پیشرفت، بدیلی برای الگوهایی در مقابل الگوهای بیگانه، توسعه لیبرال و کمونیست است.
نقش کتاب به مثابه رسانه
نتایج تحقیقات دنیل کانمن (Daniel Kahneman) و آموس تورسکی (Amos Tversky) در دهه هشتاد نشان داد که برخلاف تصور ما که طرز تفکر و رفتار جوامع بشری بر حول محور منطق گردش می‌کند، شیوه تفکر ما برای سادگی بیشتر به کلیشه‌ها و چهارچوب‌های رایج تکیه می‌کند؛ چهارچوب‌هایی که غیرمنطقی و صرفاً بین مردم مرسوم هستند.
بعدازظهر امروز؛
جانشین رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر لغزندگی راه یک دستگاه پژو پارس در مسیر همدان به اسدآباد دچار واژگونی شد.
ماینده اتاق اصناف ایران در همدان :
نماینده اتاق اصناف ایران در همدان، شهرستان اسدآباد گفت: یکی از بزرگترین مشکلات اصناف وجود انبوه دست فروشان و وانت بارها و بازارهای کذایی است که بازار را با رکود مواجه کرده است.
مدیر جهاد کشاورزی اسدآباد:
مدیر جهاد کشاورزی اسدآباد گفت: طی سال زراعی جاری ۱۸۰۰ هکتار از اراضی این شهرستان زیرکشت چغندر قند بود که پیش بینی می شود ۱۲۰ هزار تن محصول برداشت و به کارخانه ها تحویل داده شود.
روستای ترخین آباد ۶۰۰ هکتار باغ گردو، انگور، آلو، سیب درختی، بادام، زردآلودارد که ۸۰ درصد آن توسط اهالی به صورت سنتی فراوری می‌شود.
نماینده اسدآباد در مجلس خبر داد
نماینده اسدآباد در مجلس از اخذ 10 میلیارد تومان اعتبار برای تعریض و آسفالت جاده اسدآباد-چهاردولی خبر داد.
چند روز قبل اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس با ایجاد پیجی در ایسنتاگرام وارد این شبکه اجتماعی شد.
هواشناسی اسدآباد پیش بینی کرد؛
رئیس اداره هواشناسی اسدآباد اعلام کرد: امشب شهرستان اسدآباد هوا قسمتی ابری تا نیمه ابری گاهی وزش باد دراوایل شب با احتمال رگبار باران و رعدوبرق خواهد داشت.
از ابتدای سال جاری
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: اولین گروه از دانش‌آموزان دختر اسدآباد با 240 دانش‌آموز در سال جاری به اردوی راهیان نور اعزام شدند.
امام جمعه اسدآباد:
امام جمعه اسدآباد گفت: انتظار می رود که شورای نگهبان با تمام قوت مصوبه fatf در مجلس را بررسی و به آن بپردازند چراکه انان نقش مهمی در خنثی سازی آن دارند.
در قالب راهیان نور؛
اولین گروه دانش آموزان دختر اسدآباد به راهیان نور اعزام شدند.
در آستانه عملیات میمک؛
قاسمعلی زارعی در آستانه عملیات میمک یکی از عملیتهای دوران دفاع مقدس نوشت.

صفحه‌ها