نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal

آخرین اخبار

ویژه ها

بعداز پیگیری‌های خبرنگار
مرگ مشکوک ماهی های داخل سد نعمت آباد اسدآباد بعداز پیگیری خبرنگار ما از سوی محیط زیست و جهاد کشاورزی شهرستان در دست بررسی قرار گرفت.
طی یک مرحله صورت گرفت؛
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اسدآباد از توزیع 3 هزار و 200 کیسه سیمان اهدایی مقام معظم رهبری به سیل‌زدگان روستاهای اسدآباد خبر داد و گفت: در حال حاضر این سیمان ها در روستای روستاهای قره بلاغ، گذرکجین و میوله در حال توزیع است.
رئیس شعبه تأمین اجتماعی اسدآباد از معرفی تعدادی از کارفرمایان، شرکتها و موسسات خوش حساب مشمول مقررات سازمان خبر داد.
نقدی بر دستگاه‌های فرهنگی شهر اسدآباد:
امروز همزمان با میلاد امام رضا(ع) و دهه کرامت است و یکی از مطالبات مردم اسدآباد برگزاری جشنی به همین مناسبت بود که دستگاه‌های فرهنگی در این زمینه کوتاهی کردند.
رئیس شعبه تأمین اجتماعی اسدآباد خبر داد
رئیس شعبه تأمین اجتماعی اسدآباد از بخشودگی 48 درصدی جرائم حق بیمه کارفرمایان وبیمه شدگان خبر داد و گفت: این بخشودگی به میزان بیش از 634 میلیارد و 468 میلیون ریال بابت 32 پرونده بوده است.
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: 4 هزار میلیارد تومان از مطالبات تأمین اجتماعی به مراکز درمانی، داروخانه ها، آزمایشگاه ها و پزشکان پرداخت شد.
سلام بر تو اى امام هشتم، اى فرزند پيامبر و على، اى پاره تن فاطمه اى جگر گوشه حضرت موسى بن جعفر، و اى امامى كه هر لحظه دل هاى ما به شوق ديدار حرم مطهّرت مى تپد، سلام بر تو اى على بن موسى الرضا، و سلام بر پدارن بزرگوارت و فرزندان پاك و معصومت.
رئیس هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی شهرستان اسدآباد از برگزاری کلاس مربیگری بازیهای بومی محلی در این شهرستان خبر داد و گفت: در این کلاس آموزشی ۲۵ مربی و معلم ورزش استان ثبت نام کرده‌ و با نحوه برگزاری بازیهای بومی محلی آموزش خواهند دید.
در همایش حجاب و عفاف اسدآباد مطرح شد؛
امام جمعه شهر اسدآباد با اشاره به اینکه حجاب امری ارزشمند است و بارها در قرآن مورد توجه قرار داده شده است، اظهار کرد: تدین و دینداری ما این است که به قرآن عمل کنیم و یکی از دستورات قرآنی توجه به حجاب و رعایت آن است.
مراسم انس و مودت بازنشستگان سپاه ناحیه اسدآباد برگزار شد‌.
در هفته حجاب صورت گرفت؛
به مناسبت هفته حجاب و عفاف به قید قرعه از تعدادی از بانوان اسدآبادی مغنه اهدا شد.
در هفته حجاب صورت گرفت؛
جمعی از بانوان شهرستان اسدآباد با در دست داشتن دست نوشته هایی با عنوان "حجاب نیمی از ایمان است" و "حجاب را دوست دارم" خواستار رعایت حجاب در جامعه شدند.
گزارشی میدانی از حجاب در اسدآباد
وقتی کلمه حجاب را بر زبان می آوریم نا خود آگاه به یاد حیا و غفت زنان و دخترانی می افتیم که همواره حتی در شرایط سخت هم چادر برسر دارند و راضی نمیشوند حتی ثانیه ای از چادر خود جدا شوند چرا که چادر همچون قلعه ای است برای پاسداری از گوهر عفاف.
گفت‌وگو با سعیده حیدری‌کیا تکوندوکار محجبه اسدآبادی:
تکوندوکار محجبه اسدآبادی با بیان اینکه بخاطر چادر و نوع حجابم آرامش دارم و بارها این آرامش را تجربه کرده ام، گفت: گاها " برای این نوع حجابم در محیط کار زیر سؤال بوده ام و شاگردانم می‌گویند چرا شما مانند دیگر مربی‌ها شیک پوش و مانتو نیستید، ترجیح دادم با اعتقاد وعقیده ام زندگی کنم.
در راستای جذب گردشگر؛
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اسدآباد گفت: در راستای ارتقا سطح گردشگری در شهرستان اسدآباد حریم آب انبار به عنوان یکی از آثار تاریخی این شهر با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان کف سازی می‌شود‌.

صفحه‌ها