نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal

آخرین اخبار

ویژه ها

نقش کتاب به مثابه رسانه
نتایج تحقیقات دنیل کانمن (Daniel Kahneman) و آموس تورسکی (Amos Tversky) در دهه هشتاد نشان داد که برخلاف تصور ما که طرز تفکر و رفتار جوامع بشری بر حول محور منطق گردش می‌کند، شیوه تفکر ما برای سادگی بیشتر به کلیشه‌ها و چهارچوب‌های رایج تکیه می‌کند؛ چهارچوب‌هایی که غیرمنطقی و صرفاً بین مردم مرسوم هستند.
بعدازظهر امروز؛
جانشین رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر لغزندگی راه یک دستگاه پژو پارس در مسیر همدان به اسدآباد دچار واژگونی شد.
ماینده اتاق اصناف ایران در همدان :
نماینده اتاق اصناف ایران در همدان، شهرستان اسدآباد گفت: یکی از بزرگترین مشکلات اصناف وجود انبوه دست فروشان و وانت بارها و بازارهای کذایی است که بازار را با رکود مواجه کرده است.
مدیر جهاد کشاورزی اسدآباد:
مدیر جهاد کشاورزی اسدآباد گفت: طی سال زراعی جاری ۱۸۰۰ هکتار از اراضی این شهرستان زیرکشت چغندر قند بود که پیش بینی می شود ۱۲۰ هزار تن محصول برداشت و به کارخانه ها تحویل داده شود.
روستای ترخین آباد ۶۰۰ هکتار باغ گردو، انگور، آلو، سیب درختی، بادام، زردآلودارد که ۸۰ درصد آن توسط اهالی به صورت سنتی فراوری می‌شود.
نماینده اسدآباد در مجلس خبر داد
نماینده اسدآباد در مجلس از اخذ 10 میلیارد تومان اعتبار برای تعریض و آسفالت جاده اسدآباد-چهاردولی خبر داد.
چند روز قبل اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس با ایجاد پیجی در ایسنتاگرام وارد این شبکه اجتماعی شد.
هواشناسی اسدآباد پیش بینی کرد؛
رئیس اداره هواشناسی اسدآباد اعلام کرد: امشب شهرستان اسدآباد هوا قسمتی ابری تا نیمه ابری گاهی وزش باد دراوایل شب با احتمال رگبار باران و رعدوبرق خواهد داشت.
از ابتدای سال جاری
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: اولین گروه از دانش‌آموزان دختر اسدآباد با 240 دانش‌آموز در سال جاری به اردوی راهیان نور اعزام شدند.
امام جمعه اسدآباد:
امام جمعه اسدآباد گفت: انتظار می رود که شورای نگهبان با تمام قوت مصوبه fatf در مجلس را بررسی و به آن بپردازند چراکه انان نقش مهمی در خنثی سازی آن دارند.
در قالب راهیان نور؛
اولین گروه دانش آموزان دختر اسدآباد به راهیان نور اعزام شدند.
در آستانه عملیات میمک؛
قاسمعلی زارعی در آستانه عملیات میمک یکی از عملیتهای دوران دفاع مقدس نوشت.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: قدرت‌های ظالم در موضع قدرت هرگز حاضر به مذاکره و مصالحه نیستند؛ در زمره 10 کشور اول صنایع نظامی هستیم و کسب این توفیقات به سبب روحیه جهاد و شهادت است.
در حاشیه هیات دولت مطرح شد؛
وزیر کشور با بیان اینکه در حوزه ویزا با توجه به افزایش قیمت ارز، افزایش قیمت خواهیم داشت، گفت: رقمی که تاکنون به ما اعلام شده همان حدود ۸ هزار تومان برای هر دلار است.
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: پیش بینی می شود سود سهام عدالت برای سال مالی 1396 که در مجموع حدود پنج هزار میلیارد تومان است، از دی ماه امسال به مرور به حساب مشمولان واریز شود.

صفحه‌ها