نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal

آخرین اخبار

ویژه ها

معاون فرماندار اسدآباد:
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری اسدآباد از وجود 30 واحد لبنیاتی سنتی در این شهرستان خبر داد و گفت: باتوجه به دستورالعمل وزارت بهداشت باید روند فعالیت آنها نظارت شود.
وزارت اطلاعات طی بیانیه‌ای اعلام کرد:
وزارت اطلاعات با صدور بیانیه‌ای درباره مسائل پیش آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت اعلام کرد که عوامل اصلی اغتشاشات دو روز گذشته شناسایی و اقدام مناسب در حال انجام است.
بعدازگذشت 5 دهه از انقلاب؛
بعداز گذشت ۵ دهه از انقلاب اسلامی فضای تنها کتابخانه عمومی شهر اسدآباد بعداز سالها رنگ و رویی دیگر به خود گرفت و به لحاظ سرانه فضای عمومی رشد داشت.
رهبر انقلاب در درس خارج از فقه مطرح کردند:
رهبر انقلاب فرمودند: مسئولان گفتند مراقبت می کنند که این افزایش قیمت بنزین به افزایش قیمت دیگر کالاها منجر نشود این مراقبت کاملاً لازم است گرانی برای مردم مشکلات زیادی ایجاد می‌کند.
رئیس اداره بحران، بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت آبفار استان همدان خبرداد:
رئیس اداره بحران، بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان به تجهیز خودروهای امدادی و تانکرهای سیار به تجهیزات زمستانی و به روز نگهداشتن آنها به منظور بهره گیری درشرایط اضطراری در فصل سرد سال اشاره کرد.
استاندار همدان:
استاندار همدان با بیان اینکه موضوع حمل و نقل در تولید و تولید کالا تاثیر ندارد گفت: افزایش قیمت بنزین طبیعتا تاثیری بر روی بازار نباید داشته باشد و با متخلفان برخورد جدی خواهیم داشت.
همزمان با روز بسیج؛
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد از برگزاری همایش بزرگ بسیجیان در 5 آذرماه امسال خبر داد و گفت: در این همایش آقای صادق آهنگران یکی از افتخارات نظام و بسیجیان در رکاب انقلاب سخنرانی خواهد کرد.
روز گذشته/
همزمان با روز ولادت پیامبر رحمت(ص) و امام صادق(ع) مراسم جشنی در شهر اسداباد برگزار شد.
پیگیری یک مطالبه مردمی؛
جاری شدن فاضلاب شهری و پسماندهای آلوده در زمین‌های کشاورزی دو روستای اسدآباد مسئله ای است که در فضای مجازی منتشر شده که آن را از متولیان امر پیگیر شدیم.
نماینده اسدآباد فصل جدید لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه‌های کشور را با شکست آغاز کرد.
رئیس صمت شهرستان اسدآباد:
رئیس صمت شهرستان اسدآباد با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین ارتباطی با قیمت سایر کالاها ندارد گفت: درصورت وجود متخلف در بازار و واحدهای صنفی ، آنها را به تعزیرات حکومتی معرفی می کنیم.
فرماندار شهرستان اسدآباد:
فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: اداره صمت و تعزیرات حکومتی موظفند که بازرسی و نظارت خود را بر ارائه درست و بدون افزایش قیمت کالاهای اساسی بیشتر کنند و نسبت به هرگونه تخلفی برخورد قانونی داشته باشند.
مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌ با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
پس از اعلام دولت مبنی بر حمایت معیشتی از ۱۸ میلیون خانوار معادل حدود ۶۰ میلیون نفر از جمعیت کشور، خانوارهای مشمول این طرح توسط وزارت رفاه انجام شده است.
شعر/
به مناسبت ولادت حضرت محمد ص شاعر اسدآبادی شعری را در وصف ایشان سرودند.

صفحه‌ها