نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد

تبلیغات

اوقات شرعی

آخرین اخبار

ویژه ها

گزارش تصویری/
یک بانوی اسدآبادی با میناکاری روی سفال هنر دستان خود را به نمایش گذاشت.
قسمت اول/از کتاب "سیاست و دفاع"
باتوجه به رخداد مسئله برجام و البته اهمیت موضوع هسته‌ای ایران در چند شماره به معرفی فصلی از کتاب "سیاست و دفاع" می‌پردازیم.
گزارشی از وضعیت تصادفات در مسیر اسدآباد به کربلا/
رئیس فوریت‌های پزشکی اسدآباد با بیان اینکه در سال 93 بیشترین حجم جمعیت زوار حسینی به اربعین را داشتیم و مسئولان غافلگیر شدند، گفت: این درحالی است که با تمهیدات و فرهنگسازی‌ها در ایام اربعین سال 95 تعداد فوتی‌ها در تصادفات به دو مورد رسید.
عضو هیأت رئیسه مجلس:
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه نمایندگان مجلس در انتخاب وزرای پیشنهادی دولت کارآمدی، توانمندی، تجربه، شایستگی، دور از فضاهای سیاسی و تعامل با مجلس را دنبال میکند، گفت: اگر چه ممکن است طیف سیاسی بنده با "منصور غلامی" وزیر پیشنهادی علوم و تحقیقات همخوانی نداشته باشد، اما برای رأی اعتماد نمایندگان به او تلاش خواهم کرد.
براثر تصادف مینی بوس در جاده سمیران/
در مسیر جاده سمیران بر اثر برخورد یک مینی‌بوس با گله گوسفندان 15رأس گوسفند تلف شد.
رهبر انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران همایش بزرگداشت آیت الله حاج سیدمصطفی خمینی:
رهبر انقلاب اسلامی، درگذشت مرموز و بهت آور مرحوم حاج سیدمصطفی خمینی در اول آبان سال ۱۳۵۶ را نیز، زمینه ساز ایجاد موج مردمی بیان کردند و گفتند: نحوه مواجهه امام(ره) با این فقدان سنگین که آن را از الطاف خفیه الهی دانستند، بخشی از شخصیت عظیم امام بزرگوار را در تحمل این مصیبت، و صبر بر آن نشان داد.
یادداشت/احمد کاظمی
نویسنده کتاب "نشانی" نوشت: عیار خلوص بندگی هیچ حماسه‌ای با حماسه عاشورا قابل قیاس نیست و این نشانه ارادت خالص و پیوند سید الشهدا(علیه السلام) و یاران باوفایش با خداوند مهربان است.
گزارش تصویری/
فرماندار شهرستان اسدآباد به همراه خبرنگاران بازدید سر زده ای را از پروژه‌های بهسازی روستاها داشت.
در بازدید از پروژه‌های روستایی/
فرماندار شهرستان اسدآباد با بیان اینکه 19 روستای بخش مرکزی عملیات بهسازی در حال انجام است، گفت: برای اسفالت این روستاها از محل قیر یارانه‌ای 3 میلیارد تومان هزینه شده است.
ثبت نام در سامانه سقا برای دانشجویان مشمول متقاضی سفر اربعین تا پایان ۳۰ مهر برای دومین بار تمدید شد.
فرماندار شهرستان اسدآباد خبر داد:
فرماندار شهرستان اسدآباد با بیان اینکه شهرستان اسدآباد به لحاظ وجود موقعیت کشاورزی از ظرفیت‌های تولید محصولات کشاورزی بالقوه ای برخوردار است، گفت: در حال حاضر محصولات رب گوجه و آلوی اسدآباد به کشورهای افغانستان، روسیه و استرالیا صادر می‌شود.
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد:
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با بیان اینکه سپاه یک نیروی انقلابی اسلامی و برآمده از بطن مردم است، گفت: اقتدار این نیرو قدرتمند باعث عصبانیت رئیس‌جمهور آمریکا شد.
به همت هیأت رزمندگان واحد خواهران/
به مناسبت شهادت حضرت رقیه(س) مراسم عزاداری در شب شهادت ایشان در حسینیه مسجد جامع شهر اسدآباد برگزار می‌شود.
حواشی سفر دو مسئول وزارت ورزش به اسدآباد/
روز گذشته دو مسئول وزارت ورزش به شهر اسدآباد سفری داشتند که همراه با حواشی جالبی بود.
جهت اطلاع/رنجبرزاده:
نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت با اشاره به مبلغ اعتبار 80 میلیون تومان برای هیأتهای ورزشی اسدآباد به همدان ابلاغ‌ و در حساب است، گفت: به علت عدم ساماندهی هیئت‌ها آن را به تعویق انداخته‌ام.

صفحه‌ها