نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal

آخرین اخبار

ویژه ها

از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور صورت گرفت؛
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسدآباد تقدیر کرد.
در راستای اجرای طرح ضیافت الهی؛
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد از توزیع 100 بسته حمایتی در بین خانواده های نیازمند این شهرستان از محل نیات واقفین خبر داد.
رئیس اداره بهزیستی اسداباد:
رئیس اداره بهزیستی اسداباد بر از پرسنل اداره خواست که با تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی اولویت قرار دهند.
دادستان شهرستان اسدآباد:
دادستان شهرستان اسدآباد گفت: خانواده ای که در چادر در پارک جنگلی اسدآباد زندگی می‌کردند، به سرپناهی امن در پایگاه راهداری منتقل شدند تا تعیین تکلیف شوند.
روز 27 اردیبهشت روزملی ارتباطات و روابط عمومی هاست . ضمن تبریک این روز به همکاران زحمت کش حوزه اطلاع رسانی در روابط عمومی سازمانها ، ادارات ، کارخانجات و... بر خود فرض می دانیم بیانات و منویات مقام معظم رهبری در حوزه روابط عمومی و انتظارات معظم له را بازخوانی نماییم .
بر اساس اعلام اختصاص مبلغی برای جبران خسارت بخش‌های کشاورزی خسارت‌دیده ناشی از سیل سال ۱۳۹۸ از سوی هیأت وزیران، باید دید که سهم اسدآباد از این میزان برای جبران خسارت کجاست؟ آیا این میزان خسارت اعلام شده از سوی جهاد کشاورزی محقق می شود؟
با حکم فرمانده معظم کل قوا انجام شد؛
حضرت آيت الله خامنه اي فرمانده معظم كل قوا در احكام جداگانه اي سردار دريادار پاسدار علي فدوي را به عنوان جانشين فرمانده كل سپاه و سردار سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي را به سمت معاون هماهنگ كننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي منصوب كردند.
در جشنواره خیرین مدرسه ساز به خیرین تندیس اهداء شد.
در 21 جشنواره خیرین مدرسه‌ساز مطرح شد
سرپرست اداره آموزش و پرورش اسداباد در جشنواره خیرین مدرسه اعلام کرد که بیشترین آمار مدارس فرسوده استان در اسداباد است.
خیر مدرسه ساز بزرگ و معروف اسدابادی از بی توجهی به درخواست خیرین گلایه مند شد.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران گفت:هر چقدر جلوترمی رویم بر مردم عالم هویداتر می شود که هر روز انقلاب اسلامی درشرایط برتر و پیروزی قرار گرفته و استکبار جهانی در موضع انفعال قرارمیگیرد.
فرمانده انتظامی اسدآباد عنوان کرد:
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از کشف ۴ هزار و ۷۵۰ کیلوگرم انواع کود شیمیایی قاچاق طی ۲ روز گذشته در این شهرستان خبر داد.
رئیس اتاق اصناف شهرستان اسدآباد گفت: در اسدآباد 22 واحد قنادی وجود دارد که 90 درصد از آنها در ایام ماه مبارک رمضان در تهیه و تولید زولبیا و بامیه فعالت دارند.
رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان و کارگزاران نظام:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در تبیین علل مذاکره نکردن با آمریکا فرمودند: جنگی به وقوع نمی ‌پیوندد و گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است.
سرپرست اداره آموزش و پرورش اسدآباد:
سرپرست اداره آموزش و پرورش اسدآباد از تخصیص 500 میلیون تومان برای تجهیز و استانداردسازی سیستم گرمایشی و سرمایشی مدارس اسدآباد خبر داد و گفت: ممکن است امسال بیشتر مدارس این شهرستان را به پیکج مجهز کنیم

صفحه‌ها