نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal

آخرین اخبار

ویژه ها

مدیر جهاد کشاورزی اسدآباد از پیگیری راه اندازی کارخانه روغن کشی در این شهرستان خبر داد.
شهردار اسدآباد با بيان اينكه برای آسفالت بلوار 22 بهمن 1.5 میلیارد تومان نیاز است گفت: نماینده مردم اسدآباد در مجلس در حال پیگیری لازم برای استفاده از بودجه راهداری است.
در هفته جهادکشاورزی
به مناسبت هفته جهاد کشاورزی از خبرنگاران عرصه خبررسانی تجلیل شد.
فرمانده انتظامی اسدآباد عنوان کرد:
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از دستگیری ۹ سارق و کشف ۶ فقره انواع سرقت طی ۳ روز گذشته در این شهرستان خبر داد.
در هفته جهاد کشاورزی؛
به مناسبت هفته جهاد کشاورزی یک واحد دامپروری در شهرستان اسدآباد به بهره برداری رسید.
صبح امروز در مراسم بهره برداری از طرح های جهاد کشاورزی اسدآباد، امام جمعه این شهر مانع ذبح گوسفند در مقابل پای مسئولان شد.
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد:
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد با بیان اینکه از اراضی آبی شهرستان اسدآباد ۱۷ هزار و ۴۳۰ هکتار به ابیاری نوین مجهز شده است، گفت: تاکنون ۷۰ درصد از اراضی کشاورزی آبی در مناطق چهاردولی و دشت اسدآباد مجهز به سیستم ابیاری نوین شده اند.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان گفت: ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی خسارتهای سیل فروردین امسال به گردنه اسدآباد اختصاص یافت.
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اسداباد با بیان اینکه تاکنون ۳۵ کیلومتر از راههای بین مزارع با اعتبار یک میلیارد تومان مرمت و بازسازی شده اند، گفت: در هفته جهاد کشاورزی نیز ۸ کیلومتر از این راهها به بهره برداری می رسد.
با حکم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان، شهاب کرمی به ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسد آباد منصوب شد.
طی بیانیه ای صورت گرفت؛
بعد از انتشار خبر دعوتنامه سفارت انگلیس برای جشن تولد ملکه انگلیس به هزینه مهمانان ایرانی این جشن، جمع کثیری از اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی ایران نسبت به این مسأله واکنش نشان داده و بیانیه ای صادر کردند
دبیر هیأت رییسه مجلس :
دبیر هیأت رییسه مجلس با بیان اینکه نخست وزیر ژاپن نباید آبروی خود را برای ترامپ چنین فرد خودسری هزینه می کرد، گفت: حرکتهای این چنینی که فشار و بعد مذاکره باشد را ما قبول نمی کنیم و جمهوری اسلامی ایران تحت هیچ شرایطی زیر بار این ظلم آشکار نمی رود و پذیرش این چنین مذاکراتی آسیب به بدنه جمهوری اسلامی است.
نمایندگان مردم همدان در خصوص مذاکره با آمریکا چه گفتند:
نمایندگان مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ جایگاهی ندارد که در مقام صحبت با ایرانیان باشد همگان حمایت خود از مواضع رهبری و رد درخواست مذاکره با آمریکایی ها را اعلام کردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان بابیان اینکه استاندار و ما به دنبال این هستیم که هرچه زودتر وضعیت فرماندار اسدآباد تعیین تکلیف شود، گفت: خلا جدی در اسدآباد احساس نمی کنیم و کارها به خوبی و روان انجام می‌شود اما قطعا" فرماندار بزودی معرفی خواهیم کرد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست‌وزیر ژاپن:
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج‌شنبه) در دیدار با آقای آبه شینزو نخست وزیر ژاپن و هیأت همراه تأکید کردند: جمهوری اسلامی ایران هیچ اعتمادی به امریکا ندارد و تجربه تلخ مذاکرات قبلی با امریکا در چارچوب برجام را به هیچ وجه تکرار نخواهد کرد زیرا هیچ ملت آزاده و عاقلی مذاکره تحت فشار را نمی‌پذیرد.

صفحه‌ها