نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal

آخرین اخبار

ویژه ها

پلیس فضای تبادل اطلاعات با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد عامل تولید و نشر فایل صوتی جعلی به نام مکالمه معاون وزیر بهداشت شناسایی و بازداشت شد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس فرهنگستان علوم پزشکی مطرح کردند؛
رهبر انقلاب از پرستاران، پزشکان و کادر درمانی کشور در مواجهه و مبارزه با ویروس کرونا تشکر کردند.
شهرداری اسدآباد خبر داد
علیرضا فعله‌گری از تخفیفات عوارضات پروانه کسب، کسب پیشه و نوسازی در شهرداری اسدآباد خبر داد.
کارشناس هواشناسی استان همدان خبر داد
روح الله زاهدی با بیان اینکه شهرستان نهاوند با ۱۲۲ میلی متر بیشترین وضعیت بارش را به خود اختصاص داده است، گفت: البته بارش در اسدآباد هم ۷۹ میلی متر بوده است.
بر اثر بارش ۴۸ ساعته گذشته/
سقراط بیرنگ از آبگرفتگی ۲۰۰ هکتار اراضی کشاورزی شهرستان اسدآباد بر اثر بارش ۴۸ ساعت گذشته، خبر داد و گفت: هنوز خسارت وارد شده به اراضی مشخص نیست‌.
فرماندار شهرستان اسدآباد تأکید کرد
مجید درویشی با بیان اینکه مردم اسدآباد نگرانی از وجود بیمار کرونایی در این شهرستان نداشته باشند، از آنان خواست با رعایت بهداشت فردی، از تردد وعبور و مرور غیر ضروری به دیگر شهرها خودداری کنند.
شاعر ملحمدره‌ای شعر طنزی را در خصوص کرونا سروده است.
یک پزشک متخصص قلب و عروق:
دکتر محمدمهدی منجم با بیان اینکه بیماری کرونا در افرادی که ضعف سیستم ایمنی و یا سن بالایی دارند، شدیدتر است، گفت: وجود استرس، بدن را در شرایط ضعف سیستم ایمنی قرار می دهد و باعث تشدید بیماری می شود.
وزیر آموزش و پرورش:
حاجی میرزایی گفت: تعطیلی مدارس تا نیمه فروردین فعلا صحت ندارد و تابع نظر وزارت بهداشت هستیم.
مجید درویشی گفت: ۶ میلیارد و ۴۲۳ میلیون تومان کمک بلاعوض هم به خسارت دیدگان پرداخت شده است.
در راستای رونق تولید داخل و صرفه‌جویی در هزینه‌ها صورت می‌گیرد؛
علیرضا فعله گری از ساخت المان‌های تزئینی در سطح میادین و بلوارهای شهر اسدآباد در آستانه نوروز 99 خبر داد و گفت: این المان‌ها تولید داخلی و به همت خود نیروهای شهرداری است.
یک نویسنده:
احمد کاظمی گفت: حضور ۴۲ درصدی در این انتخابات ارزشی بسیار فراتر از همه انتخابات مجالس قبلی بود و این یعنی پیروزی۲۰ بر۲۰۰ که خداوند از آن در قرآن اشاره کرده است.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی اسدآباد:
منصور صداقت‌نژاد با بیان اینکه براساس بررسی و گشت‌های مشترک تعزیرات و علوم پزشکی، داورخانه‌ها خالی از ماسک بودند، گفت: قرار بود برای توزیع رایگان ماسک اقدام شود که فردا بازدیدی از روند آن خواهیم داشت.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسدآباد:
رضا قاسمی گفت: به احتمال زیاد باتوجه به وجود بیماری کرونا در ایران، همایش سیدجمال الدین اسدآبادی به سال آینده موکول شود.
برای پیگشیری از کرونا باید اصول درست استفاده از ماسک را یاد بگیرید و آن را دور بریزید و به هیچ عنوان جلوی ماسک را با دست نگیرید.

صفحه‌ها