آخرین اخبار

16. شهريور 1394 - 8:15   |   کد مطلب: 28660
شمار کشته شدگان خودرو اسکانیای واژگون شده که حامل زائران عراقی در جاده ملایر - بروجرد در استان همدان بود به 11 نفر رسید و 25 نفر هم مجروح شدند.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از ایرنا، آمار پلیس راه استان همدان حاکی است که شمار کشته شدگان خودرو اسکانیای واژگون شده که حامل زائران عراقی در جاده ملایر - بروجرد در استان همدان بود به 11 نفر رسید و 25 نفر هم مجروح شدند.

سرهنگ مهدی شاکری رییس پلیس راه استان همدان یکشنبه شب در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: زائران عراقی پس از زیارت مرقد مطهر حضرت معصومه (س) عازم مرز مهران بودند که ساعت 19 یکشنبه اتوبوس حامل آنان در جاده ملایر به بروجرد واژگون شد.

وی اضافه کرد:بارش باران،بالا بودن سرعت خودرو و ناتوانی راننده در کنترل خودرو در جاده لغزنده، منجر به واژگونی این وسیله نقلیه عمومی شد.

رییس پلیس راه همدان اظهار کرد: بر اثر این حادثه 10 زن و یک مرد جان خود را از دست دادند و 25 نفر نیز مجروح شدند.

وی اظهار کرد: طبق بررسی های صورت گرفته صاف بودن لاستیک این خودرو نیز در عدم تعادل آن در معبر لغزنده و در نهایت واژگونی خودرو تاثیر داشته است.

سرهنگ شاکری ادامه داد: با توجه به این که این خودرو هنگام واژگونی تنها یک بار غلت خورده است نباید این تعداد کشته و مجروح می داد که این عدم تناسب بیانگر استحکام پایین اتوبوس است.

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal