آخرین اخبار

13. آبان 1394 - 9:54   |   کد مطلب: 29241
امام جمعه اسدآباد 13 آبان را نقطه عطف انقلاب اسلامی خواند و گفت: ملت ایران برای تحقق شعار «استقلال، آزادی، جمهوری، اسلامی» خون هزاران شهید تقدیم کرد و باید برای حفظ آن تلاش کنیم.

به گزارش آوای سیدجمال، حجت‌الاسلام موسی حسینی‌مجد در گفت‌وگو با خبرنگار ما، 13 آبان را نقطه عطف انقلاب اسلامی خواند و گفت: در این روز دانشجویان با روحیه آزادی خواهی و استقلال طلبی وارد صحنه شدند و آن لانه جاسوسی آمریکا را مرکز استکبار جهانی بود را تخریب کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: ابهت آمریکا به عنوان یک قدرت جهانی که کسی نمی‌توانست به او بگوید بالای چشمت ابرو است، در روز 13 آبان شکسته شد.

 

امام جمعه اسدآباد با اشاره به شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی، گفت: این شعار به عنوان شعار مهم و انقلابی بود که ملت ایران برای آن بهای سنگینی پرداخت و خونهای زیادی را در این راه تقدیم کرد و امروز باید قدر این استقلال و ازادی را دانست و آن را حفظ کرد.

 

وی با اشاره به اینکه آنچه مسلم است در شش ماهه که رهبر انقلاب به عنوان دیده بان در بی بیانات گهربار خود 70 مرتبه تذکر جلوگیری از نفوذ دشمن را داده است، گفت: ادامه مقابل با استکبار جهانی همین روحیه استکبار ستیزی است که باید  در جامعه تقویت شود.

 

حسینی‌مجد یادآور شد: باید با حضور پر شور و گسترده خود در راهپیمایی ها به خصوص راهپیمایی روز 13 آبان دهان یاوه‌گویی که به دنبال دشمنی با نظام و انقلاب اسلامی هستند را با شعارهای کوبنده خود ببندیم.

وی در پایان سخنانش از اعلام 220 نماینده در خصوص جریان شعار مرگ برآمریکا قدردانی کرد و

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal