آخرین اخبار

11. آذر 1394 - 11:07   |   کد مطلب: 29520
رئیس اداره راه و شهرسازی اسدآباد با بیان اینکه شهر اسدآباد یکی از گذرگاه‌های اصلی برای عبور زائران به کربلا است، گفت: در طی چند روز گذشته روزانه بیش از 20 هزار دستگاه وسیله نقلیه از گردنه اسدآباد تردد کردند.

به گزارش آوای سیدجمال، ساسان رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اشاره به اینکه از روز گذشته بارش بارف و از ساعت 6 صبح امروز بارش برف  آغاز شده است، اظهار کرد: با وجود بارش باران و برف در مسیر گردنه اسدآباد تردد وسایل نقلیه به همت راهداری به سهولت در حال انجام است.

 

وی افزود: محورهای کلیایی بارش برف و محور چهاردولی بارش باران را داریم که البته محور گردنه اسداباد باز و تردد در آن جریان دارد اما می‌طلبد که رانندگان با سرعت مطمئنه و با امکانات و تجهیزات کامل حرکت کنند.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی اسدآباد با بیان اینکه تعداد  20 دستگاه ماشین سنگین و نیمه سنگین به همراه 25 راهدار در محورهای گردنه اسدآباد، چهاردولی و کلیایی فعال هستند، افزود: این عوامل کار برف روبی و نمک پاشی را در محورهای مواصلاتی گردنه اسدآباد، چهاردولی و کلیایی انجام میدهند .

 

وی با اشاره به اینکه در گذشته 320 هزار دستگاه وسایل نقلیه از گردنه اسدآباد تردد می‌کردند، خاطرنشان کرد: با فرا رسیدن اربعین حسینی و با توجه به اینکه گردنه اسدآباد یکی از گذرگاه‌های اصلی در مسیر کربلا است، روزانه بیش از 20 هزار دستگاه از این مسیر در طی این چند روز عبور کرده اند.

 

رستمی همچنین یادآور شد: میزان 10هزار تن نمک و ماسه در انبارهای راهداری موجود است و مشکلی از لحاظ نمک پاشی برای امسال نخواهیم داشت..

 

وی افزود : راهدارخانه گردنه اسدآباد امسال ماموریت خود را 15 روز زودتر آغاز کرده و تا 15 فروردین 95 به صورت آماده باش به سر می برد.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal