آخرین اخبار

13. آذر 1394 - 16:33   |   کد مطلب: 29537
امام جمعه اسدآباد با بیان اینکه وقف در واقع یک سنت‌ حسنه در اسلام است، گفت: متأسفانه اسدآباد در زمنیه وقف توسعه و رشدی نداشته است و باید به این مهم بیشتر پرداخته شود

به گزارش آوای سیدجمال، حجت الاسلام سیدموسی حسینی مجد در خطبه های نماز جمعه امروز با توصیه نمازگزاران به داشتن تقوا و دوری از گناهان، آنان را از اهم موضوعات هفته جاری با خبر کرد.

 

وی با اشاره به روز 28 ماه صفر و مناسبت‌های مختلف در این روز و گفت: رسوال (ص) همانند نوری در  عالم است که با توجه به اینکه همه زندگی ایشان درس است برای ما باید از آن الگو بگیریم.

 

امام جمعه اسدآباد با اشاره به روز اربعین و راهپیمایی بزرگ مسلمانان در این روز در کربلای معلی، گفت: اربعین یک روز بزرگ و ریشه  در بعثت  و غادیر دارد که عشق به امام حسین(ع) همه را عاملگیر کرده است.

 

وی تصریح کرد: همایش اربعین زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) است که دشمنان با این رهپیمایی عظیم باید درس عبرت بگیرند.

 

حسینی مجد با اشاره به نامه دوم رهبری به جوانان غربی، از انتشار خوب و هنرمندانه رسانه  در زمینه سخنان امام خامنه ای قدردانی کرد.

 

وی با تبریک روز دانشجو با دانشجویان، از آنان خواست به رهبر انقلاب و رهنمودهای ایشان گوش فرا دهند.

 

امام جمعه اسدآباد در ادامه سخنان خود به روز وقف اشاره کرد و گفت: وقف در واقع یکی از سنت‌های حسنه در اسلام است که باید بیش از پیش به آن توجه کرد.

 

وی با روایتی از حضرت علی(ع) گفت: وقف برکت زندگی و باقیات و صالحات است و برای داشتن فرزندی صالح پدران و مادران باید زمین وقف را برای خود مهیا کنند.

 

حسینی مجد با انتقاد از اینکه شهر اسدآباد در زمینه وقف کمتر توسع پیدا کرده است، گفت: باید با فرهنگسازی در این زمینه مردم را در زمینه وقف اموال و ثروت خود با آثار و برکات آن آشنا کنیم.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal