آخرین اخبار

25. تير 1396 - 11:15   |   کد مطلب: 29546
مدیر کمیته امداد شهرستان اسدآباد از آغاز به کار کانون فرهنگی تربیتی کمیته امداد امام خمینی در اسدآباد خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال؛ محمد نایبی‌صفا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از آغاز به کار کانون فرهنگی تربیتی کمیته امداد اسدآباد به منظور پر کردن اوقات فراغت دانش‌آموزان و خانواده آنها در فصل تابستان خبر داد و اظهار کرد: در این کانون 135 نفر از دانش‌آموزان و مادران خانواده‌های زیر پوشش مشغول فراگیری مهارت‌های فنی و علمی هستند.

 

وی ادامه داد: با همکاری و تعامل بین کمیته امداد و اداره فنی و حرفه‌ای هفت رشته در این کانون آموزش داده می‌شود که برای فراگیران پس از گذراندن دوره کارت مهارت فنی صادر می‌شود.

 

مدیر کمیته امداد شهرستان اسدآباد از برگزاری اردوهای یک روزه به منظور افزایش روحیه نشاط و شادابی در این کانون تربیتی فرهنگی اشاره کرد و گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با اداره میراث فرهنگی و دانشگاه پیام نور دانش‌آموزان از موزه‌های این مراکز به صورت رایگان در تابستان امسال بازدید خواهند کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه حضور مددجویان زیر پوشش کمیته امداد در برنامه‌های تابستانی کانون فرهنگی تربیتی کاملا رایگان است خاطرنشان کرد: برنامه‌های کانون فرهنگی از اوایل تیرماه آغاز و تا پایان شهریورماه ادامه دارد.

 

نایبی‌صفا یادآور شد: دانش‌آموزان، دانشجویان، مادران و دختران بازمانده از تحصیل گروه های هدف کانون فرهنگی تربیتی هستند.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد