آخرین اخبار

12. اسفند 1394 - 15:05   |   کد مطلب: 30424
خادم شهدا و فرمانده‌ قرارگاه بکلی‌سری نصرت در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه انتخابات در استان همدان از لحاظ حضور مردمی و انتخاب اصلح بی نظیر بود، گفت: البته اگر در برخی از شهرستانها وحدت بین کاندیداهای اصولگرایی بود، آن مورد جزیی هم اتفاق نمی افتاد.

به گزارش آوای سیدجمال؛ سردار ابوالفتاح اهوازیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما، عرصه انتخابات امسال را یک انقلاب دیگر خواند و اظهار کرد: همه اصولگرایان و اصلاح طلبان یک مجموعه همانند سفینه کشتی هستند  و نباید فراموش کنیم که خیر و برکت در کشور اسلامی مربوط به همه ملت ایران است و تنها مختص به یک استان نمی‌شود.

 

وی گفت: این دوره از انتخابات در تهران مشارکت مردمی با اینکه بهتر از گذشته بود، اما 50 درصد مشارکت داشتند، کمااینکه بسیاری از افراد منتخب شده مجلس خود اصلاح طلب نیستند و حامی دولت هستند.

 

خادم شهدا و فرمانده‌ قرارگاه بکلی‌سری نصرت در دوران دفاع مقدس با اشاره به برنامه‌ها و هجمه هایی که در کشورهای بیگانه به خصوص بی‌بی‌سی خود را برای یک فتنه بسیار بزرگ در انتخابات ایران آماده بودند، افزود: این در حالی بود انتخابات ایران به خوبی و باشکوه خاص برگزار شد و همین موجب شد که بلایی بزرگ از این کشور دور شود.

 

وی ادامه داد: چه بسا توطئه‌هایی را چیده بودند که امروز آن توطئه ها به سنگ خورد و انتخابات با صلابت، مشارکت حداکثری برگزار شد.

 

اهوازیان با بیان اینکه نمایندگانی منتخبی که امروز بر کرسی مجلس نشستند، انسان‌های بدی نیستند و تنها نگرش‌های ما برای رسیدن به اهداف ممکن است متفاوت باشد، گفت: برخی که در تهران هستند و می‌گویند ما قابلیت داریم، باید بدانند که تهران بخشی از ایران است و ایمان، اقتدار، حضور جمعی و کمیت و کیفیت همه عرصه ها به شهرستان‌ها است.

 

وی با یان اینکه انتخابات در تهران به دلیل اینکه لیستی بود، رقابت بالا بود، برخی رپ|أی بالایی آوردند وگرنه بسیاری از آنان که منتخب این دوره شدند، هنوز کارایی و عملکرد آنها ندیده ایم.

 

خادم شهدا و فرمانده‌ قرارگاه بکلی‌سری نصرت در دوران دفاع مقدس با توصیه به همه اصولگرایان و اصلاح طلبان گفت: ما همه در یک اکواریم نشستیم که دشمن در حال سنگ اندازی به ما است و اگر شیشه اکواریم بشکند و آب تخلیه شود، همه در مسیر خطر قرار گرفته ایم؛ لذا همه باید به قانون اساسی، بیانات رهبری، مطالبه شهدا و خانواده معظم آنان، و معیشت مردم توجه کنند.

 

وی خطاب به نماینده های منتخب مردم در مجلس افزود: همانطور که رهبر انقلاب در بیانات خود در تقدیر و تشکر از حضور مردم در انتخابات فرمودند، بیایید نگرش و کارتان فراجناحی کنید و از خودتان بگذارید و در داخل سبد مردم بریزید.

 

اهوازیان یادآور شد: برداران و خواهران منتخب از هر گروه و هر جناحی به عنوان سربازان نظام اسلامی توصیه می‌کنیم که خداوند به آنان نعمتی داده و از آن درست استفاده کنند، تا در انتخابات دوره های بعد مردم بدون تبلیغات به آنان رأی دهند.

 

وی با بیان اینکه نباید منتخبین مردم دشمن شادکن باشند و هیچ فرقی بین اصولگرا، اصلاح طلب، میانه رو و اعتداگرا ن نیست و همه باید اصول قانونی را رعایت کنند.

 

خادم شهدا و فرمانده‌ قرارگاه بکلی‌سری نصرت در دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه در استان همدان بیشتر اصولگرایان بر کرسی‌های مجلس نشستند، گفت: انتخاب این منتخبین در استان همدان به برکت برگزاری بیش از 400 یادواره شهید در سال 94 جلسات روشنگری پیوسته و حضور قاطع مردم در این برنامه‌ها بود.

 

وی در خصوص انتخاب تعدادی از منتخبین مردم با گرایش اصلاح طلبی در استان همدان نیز گفت: اگر برخی از این کاندیاهای اصولگرا به نفع یک اصلح تر کنار می‌رفتند، مطوئنا" آرا شکسته نمی‌شد و در برخی شهرستانها نیز نایز نبود که به دور دوم کشیده شود.

 

اهوازیان ادامه داد: بهرحال با برگزاری جلسات مختلف روشنگری و ارادت مردم به شهدایی چون سردار شهید همدانی و شهدای مدافع حرم  را زیررو کرد و متوجه شدند که آرمان آنان چه بود و بر آن اسا رأی دادند.

 

وی با بیان اینکه انتخابات در استان همدان از لحاظ حضور مردمی و انتخاب اصلح بی نظیر بود، گفت: البته اگر در برخی از شهرستانها وحدت بین کاندیداهای اصولگرایی بود، آن مورد جزیی هم اتفاق نمی افتاد.

 

خادم شهدا و فرمانده‌ قرارگاه بکلی‌سری نصرت در دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه در برخی از نقاط کشور انتخابات به دور دوم کشیده شده است، از کاندیداها خواست به نفع آن کاندیدای اصلح تر کنار بروند و مطمئن باشند که این فداکاری در ذهنها خواهد ماند و دوره بعد جبران خواهند شد.

 

وی با بیان اینکه بر اساس همان ضرب المثلی که روس‌ها که می‌گویند «همه تخم مرغ ها را درون یک سبد نگذارید» لیدرهای اصولگرایی هم در سطح کشور توزیع می‌شد، گفت: برخی از کاندیداهای مطرح مرکز در استانها کاندیدا شد و حاشیه امنی را برای برد اصولگرایان تأمین کردند که ای کاش تمرکزهایی که در پایتخت بود، در سایر استانها توزیع می‌شد تا امروز شاهد بر بیشتر اصولگرایی در تهران بودیم.

 

اهوازیان با انتقاد از نماینده منتخب مردم  در مجلس که جشن و پای کوبی و سرور برای پیروزش، آن هم در ایام فاطمیه به راه انداخته، انتقاد کرد و گفت: این منتخبین باید پای بند به عهدی که با مردم بستند، باشند و امروز اینان باید عزا بگیرند که  حق الناس بر گردنشان افتاده و باید پاسخ خوبی مردم را بگیرند.

 

وی ادامه داد: در شهری که دیوارهای آن هنوز عکس‌های شهیدان ماندگار است و برخی از مادران همین شهدا اربعین فرزندانشان نرسیده که آقایان نماینده پای کوبی راه می‌اندازند؛ این عمل آنان کار پسندیده ای نیست و نباید آنان فراموش نکنند که در برابر هر رأی مردم و قطره قطره خون هر شهید مسئول هستند.

 

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal