آخرین اخبار

15. فروردين 1395 - 11:56   |   کد مطلب: 30625
منتخب مردم اسدآباد در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی با توجه به تولیدات داخلی راه ثبات و پیشرفت در اقتصاد کشور است، گفت: دولت و مجلس برای نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی در کشور برنامه‌ریزی کنند.

به گزارش آوای سیدجمال به نقل از تسنیم؛ اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: اولویت اصلی مجلس دهم ایجاد اشتغال برای جوانان است، به‌طوری که پاسخگوی معیشت مردم، تامین مسکن و ایجاد امنیت شغلی در رده‌های مختلف قرار گیرد.

منتخب مردم اسدآباد در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: ایجاد اشتغال، اصلاح الگوی مصرف و توجه به همه اولویت‌هایی که کشور را به سمت‌وسوی کاهش وابستگی به نفت پیش می‌برد، می‌تواند به عنوان مهمترین برنامه‌های مجلس دهم در دستور کار قرار گیرد.

وی تاکید کرد: دولت می‌تواند به سمت‌ و سویی حرکت کند که اقتصاد کشور را به ثبات برساند زیرا وضعیت کشور در حال حاضر همانند تکه‌ای یخ روی آب شناور است و ثبات ندارد.

رنجبرزاده تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی و مقاومت در عرصه اقتصادی با درنظر گرفتن تولیدات داخلی مهمترین راه ثبات اقتصادی در کشور است.

وی موضوع فرهنگ‌سازی در بین مردم را عاملی اساسی در ترویج اقتصاد مقاومتی عنوان و بیان کرد: دولت و مجلس درکنار هم باید به اقتصاد و معیشت مردم پرداخته و فرهنگ اقتصاد مقاومتی را در جامعه نهادینه کنند.

منتخب مردم اسدآباد در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: تولید زمانی رونق می‌گیرد که مصرف‌کننده و تولیدکننده هر دو حمایت شوند و کشوررا به سمتی هدایت کنند که همه مایحتاج داخلی کشور را خود مردم تامین کنند.

وی عنوان کرد: تامین مایحتاج و نیازهای کشور تنها به بخش صنعت محدود نمی‌شود و خودکفایی در عرصه کشاورزی و خدمات نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

رنجبرزاده صادرات را یکی از نیازهای اصلی کشور برای رشد و شکوفایی در عرصه اقتصادی عنوان و تصریح کرد: رقابت در تولید و صادرات به خصوص کشورهای همسایه نقش بسزایی در رشد اقتصادی کشور ایفا می‌کند.

وی اظهار داشت: ایران کشوری نخبه‌پرور است ازاین‌رو می‌توان با بهره‌گیری از منابع مالی و حمایت از نخبگان، اتفاقات خوبی را برای کشور رقم زد.

وی با بیان اینکه دولت باید برای نسل‌های آینده برنامه داشته باشد و آینده را تضمین کند، تاکید کرد: مقام معظم رهبری چندین سال متوالی به اشکال مختلف واژه اقدام و عمل را بیان کرده‌اند ولی آنگونه که شایسته است مورد توجه قرار نگرفته است.

رنجبرزاده عنوان کرد: دولت نباید تمرکز کار خود را در سالی که ممتد به انتخابات است به این مسئله اختصاص داده و از پرداختن به مسائل اقتصادی شانه خالی کند.

وی خطاب به مسئولان کشور تاکید کرد: اگر می‌خواهید مردم حامی شما باشند، باید همانند مادری دلسوز برای خدمت‌رسانی به مردم تلاش کنید.

منتخب مردم اسدآباد در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به شفاف‌سازی امور اقتصادی کشور تاکید و بیان کرد: پس از ورود به صحن مجلس، دولت را مکلف به ارائه گزارش ماهانه از مسائل اقتصادی کشور می‌کنیم.

وی اظهار داشت: دولت باید در مسیر عزت‌مندی مردم در منطقه و جهان تلاش کند.

رنجبرزاده تصریح کرد: سروسامان دادن به مسائل و مشکلات کشور نیازمند مجاهدت و تلاش مسئولان برای حرکت در این مسیر صعب‌العبور است.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما