آخرین اخبار

16. فروردين 1395 - 23:49   |   کد مطلب: 30647
مشاور رسانه‌ای رییس‌جمهور سابق تاکید کرد که احمدی‌نژاد هیچ برنامه‌ای برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم ندارد.

به گزارش آوای سیدجمال به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی‌اکبر جوانفکر هم‌چنین تاکید کرد: «حضور در انتخابات» با «نامزدی در انتخابات» دو موضوع کاملا متفاوت هستند.

 

وی گفت: شتاب رسانه‌ها برای انتخاباتی کردن فضای کشور از 15 ماه قبل از برگزاری انتخابات به نفع کشور و مردم نیست.

 

متن پرسش و پاسخ ایسنا با جوانفکر به این شرح است:

 

به دنبال انتشار خبری با عنوان «احمدی نژاد: ان شاء الله ٩٦ همدیگر را خواهیم دید» آیا شما حضور آقای احمدی نژاد در انتخابات ٩٦ را تایید می کنید؟

- متاسفانه رسانه‌های ما به اهمیت و ضرورت امانتدار بودن و انتقال صحیح نظرات و دیدگاهها به افکار عمومی توجه نشان نمی‌دهند. خبرنگار سؤالی را می‌پرسد و پاسخی را دریافت می‌کند اما هنگام تنظیم مصاحبه، سؤال خود را تغییر می‌دهد و پاسخ دریافت شده را به نحوی منتشر می‌کند که خواست و مراد خبرنگار یا رسانه مربوطه را به مخاطب القاء نماید. این روش‌های مذموم و غیرحرفه‌ای، متاسفانه همچنان از سوی برخی رسانه‌ها بکار گرفته می‌شود. آقای احمدی‌نژاد رئیس جمهور محترم سابق همیشه شفاف‌ترین ارتباط را با مردم داشته و دارند و اگر تصمیم بر نامزدی در انتخابات را داشته باشند به صورتی کاملا روشن و گویا با مردم در میان می‌گذارند. سوال شما به حضور دکتر احمدی‌نژاد در انتخابات مربوط می‌شود که پاسخ آن روشن است و ایشان در تمامی انتخابات‌ کشور حضور داشته و خواهند داشت اما اگر منظورتان نامزدی در انتخابات باشد که باید گفت ایشان فعلا هیچ برنامه ای برای این منظور ندارند.

 

اساسا می توان از چنین صحبتی که البته از طرف آقای احمدی نژاد گفته نشد ( با توجه به حضور بنده در آن جمع )، برداشت انتخاباتی کرد؟

- بله می‌توان برداشت انتخاباتی کرد اما «حضور در انتخابات» با «نامزدی در انتخابات» دو موضوع کاملا متفاوت هستند.

 

به طور کلی آیا آقای احمدی‌نژاد برنامه‌ای برای حضور در انتخابات سال ٩٦ دارند؟

 

- شتاب رسانه‌ها برای انتخاباتی کردن فضای کشور از 15 ماه قبل از برگزاری انتخابات به نفع کشور و مردم نیست. رسانه‌های ارتباط جمعی باید پی‌جوی مطالبات واقعی مردم یعنی خارج شدن نظام اجرایی کشور از انفعال و وادادگی محض و ورود به صحنه کار و تلاش برای ایجاد رونق اقتصادی در کشور و همچنین اعاده حیثیت و عزت مخدوش شده ملت ایران باشند.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal