آخرین اخبار

17. مهر 1396 - 20:25   |   کد مطلب: 30686
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسدآباد خبر داد:
دستگیری متهم به قتل زن 30 ساله در گردنه اسدآباد در کمترین زمان ممکن
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسدآباد از نحوه دستگیری و بازداشت متهم به قتل زن 30 ساله در گردنه اسدآباد خبر داد.

سرهنگ اسماعیل جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار  آوای سیدجمال؛ با اشاره به کشف جسد زن 30ساله در گردنه اسدآباد، اظهار کرد: در روز شنبه همین هفته در ساعات اولیه روز کشف جسد مجهول‌الهویه‌ای در پیچ سوم گردنه این شهرستان توسط کوهنوردی به کلانتری شهرستان گزارش شد.

 

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع بنده بدون فوت وقت در گردنه حور یافتم تا موضوع را از نزدیک بررسی کنم و با توجه به دانش و تجربه علمی متوجه شدیم که قتل در محلی دیگر صورت گرفته و جسد مقتول را در این گردنه رها کردند.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسدآباد  تصریح کرد: نیم ساعتی از کشف حادثه نمی‌گذشت که چند نفر با یک خودروی تیبا به محل حادثه آمدند و خود را خانواده و بستگان مقتول معرفی کردند که پس از سؤالاتی از آن‌ها متوجه شدیم آن‌ها خواهر و داماد و دیگری خود را از بستگانش است.

 

وی ادامه داد: با توجه به رفتار مردی که خود را از بستگان مقتول معرفی کرده بود، یقین حاصل کردیم که او می‌تواند متهم قتل این زن باشد؛ به همین دلیل همان آنجا آن مرد را دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر او را به آگاهی هدایت کردیم.

 

جمشیدی یادآور شد: متهم به قتل در آخرین بازجویی‌هایش گفته که مقتول را از درب منزل بر ماشینی سوار کرده و به یکی از استان‌های هم‌جوار می‌برد و بعد از تفریح در حین بازگشت به دلایلی باهم درگیری داشتند و درنهایت دریکی از دره‌های دامنه گردنه اسدآباد او را رها می‌کند و متواری می‌شود.

 

وی در خصوص وضعیت کنونی متهم به قتل گفت: این فرد با قرار بازداشت موقت راهی زندان الوند همدان شد.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد