آخرین اخبار

18. مهر 1396 - 12:03   |   کد مطلب: 30699
فرماندار اسدآباد گفت: چهار موکب پذیرایی از زائران اربعین حسینی در اسدآباد پیش‌بینی شده است.

به گزارش آوای سیدجمال؛ حسین افشاری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اسدآباد با اشاره به برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران اسدآباد به منظور اتخاذ تدابیر لازم، اظهار کرد: این جلسه به منظور تدابیر لازم با توجه به در پیش بودن ایام اربعین و عملیات راهداری زمستانی برگزار شد.

 

وی به آمادگی دستگاه‌های مرتبط با توجه به در پیش بودن سفر زائران اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان اسدآباد آمادگی دستگاه‌های مرتبط از جمله راهداری، هلال احمر، پلیس راه و شرکت‌های خدمات‌رسان آب، برق، گاز و شهرداری‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

 

فرماندار اسدآباد با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی، بیان کرد: با توجه به اینکه شهرستان اسدآباد از مسیرهای عبوری زائران اربعین است، ایجاد چهار موکب برای پذیرایی از زائران در این شهرستان پیش‌بینی شده است.

 

وی ادامه داد: مراکز اسکان ضروری زائران و مسافران در صورت بروز سرما و انسداد راه‌ها نیز در شهرستان اسدآباد در نظر گرفته شده است.

 

افشاری با اشاره به برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان اظهار کرد: در این جلسه اعلام شد میزان حریق در مراتع اسدآباد نسبت به سال گذشته 58 درصد کاهش داشته است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد