آخرین اخبار

20. مهر 1396 - 20:38   |   کد مطلب: 30730
فرماندار شهرستان اسدآباد تأکید کرد:
لزوم افزایش سقف تسهیلات کارآفرینی امید در اسدآباد
فرماندار شهرستان اسدآباد با اشاره به وجود ظرفیت‌های زیاد در شهرستان اسدآباد برای اشتغالزایی بر افزایش پرداخت تسهیلات کارآفرین امید در این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار آوای سیدجمال؛ حسین افشاری در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان اسدآباد که با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: شهرستان اسدآباد با ۱۰۱ هزار نفر جمعیت ۴۵ درصد روستانشین  و 55 درصد شهرنشین دارد که اقتصاد شهرنشینان مبتنی بر کشاورزی، دامپروری، صنایع‌دستی، حمل‌ونقل و صنایع‌دستی است.

 

وی با اشاره به شکوفایی ایجاد اشتغال و پرداخت تسهیلات در هفته دولت امسال نسبت به سال گذشته در شهرستان اسدآباد، افزود: ۲۰۱ میلیارد تومان طرح در هفته دولت امسال افتتاح‌شده که در مقایسه با سال گذشته رشد چشمگیری داشته است.

 

فرماندار شهرستان اسدآباد بابیان اینکه سقف اعتبار شهرستان برای ایجاد مشاغل خانگی یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است، گفت: از این میزان یک میلیارد و 50 میلیون تومان آن پرداخت شد که البته این میزان با توجه به ظرفیت‌های خوب در شهرستان کم است.

 

وی از مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور خواست با افزایش سقف اعتبار تسهیلاتی در این شهرستان به میزان 20 میلیارد تومان، گفت: طرح‌های مشارکتی مانند تعاونی فرش روستاها در اولویت پرداخت تسهیلات قرار دارند.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد