آخرین اخبار

20. مهر 1396 - 21:07   |   کد مطلب: 30731
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور از اصلاح ضمانت‌های ارائه تسهیلات این صندوق در سطح کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار آوای سیدجمال؛ اصغر نورالله زاده در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری  شهرستان اسدآباد اظهار داشت :در ضمانت‌های اصلاح‌شده صندوق کارآفرینی جواز کسب‌وکار فعالیت‌های اقتصادی در اولویت بوده و برای بحث ضمانت‌های روستایی اولویت مستقل دیده‌شده است.

 

وی بابیان اینکه  مردم را باید به سمت ظرفیت‌ها و مزیت‌های مناطق هدایت کنیم گفت:در حال حاضر در حوزه بسته‌بندی در صنایع‌دستی دارای ضعف هستیم که باید در این راستا توجه ویژه‌ای شود.

 

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور با تأکید بر اینکه باید تولید و فروش عمده را هدف‌گذاری نموده و شبکه عرضه بین‌المللی در این راستا تعریف شود ،تصریح کرد:در شهرستان اسدآباد  با توجه به قطب مهم حمل‌ونقل در حال حاضر آنچه که مغفول مانده توجه به شبکه حمل‌ونقل و ترانزیت می‌باشد که با استفاده از پتانسیل وجود بیشترین ماشین‌های سنگین در این شهرستان سعی بر آن شود زنجیره خدمات این امر مهم در شهرستان توسعه یابد.

 

وی گفت: صندوق کارآفرینی در این راستا آمادگی لازم را دارد تا با  تسهیلات لازم نسبت به نوسازی و توسعه ناوگان حمل‌ونقل این شهرستان در صورت توسعه و شکل‌گیری  زنجیره خدمات این امر اقدام کند.

 

نورالله زاده با اشاره به اینکه شهرستان اسدآباد در مسیر بزرگراه کربلا  و عتبات عالیات قرار دارد خاطرنشان کرد: ایام اربعین و دیگر ایام سال بهترین فرصت جهت ایجاد غرفه‌هایی در مسیر این راه برای فروش محصولات فرهنگی و اقتصادی و تولیدی شهرستان به مسافران می‌باشد.

 

وی افزود: امسال و به‌ویژه سال آینده یک اعتبار ویژه جهت شهرستان اسدآباد اختصاص خواهد گرفت.

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد