آخرین اخبار

21. مهر 1396 - 13:22   |   کد مطلب: 30744
امام‌جمعه اسدآباد با اشاره به توطئه‌چینی‌ها امریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: نیروی سپاه کارنامه درخشانی در دوران دفاع مقدس و هم در سازندگی داشته و امروز هم به‌عنوان یک مبارزه قدرتمند در مقابل تروریست‌ها‌ و داعشی‌ها است و همین خاری در چشم بوده و هست.

به گزارش خبرنگار  آوای سیدجمال؛ حجت‌الاسلام سیدموسی حسینی مجد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اسدآباد با تأکید برداشتن تقوای الهی، اظهار کرد: حضور مردم در پای منبرها در مساجد یک توشه برای دنیا و آخرت است.

 

وی با اشاره به مناسبت روز جهانی پست، گفت: این ارگان در دوران دفاع مقدس با ارسال نامه‌های رزمندگان به خانواده‌هایشان خدمت بزرگی را داشته که باید قدردان آن را دانست.

 

امام‌جمعه اسدآباد با اشاره به مناسبت روز تربیت‌بدنی و ورزش، گفت: در شهرستان اسدآباد استعدادهای خوبی در رشته‌های ورزشی پهلوانی و زورخانه‌ای، بسکتبال، فوتبال و کشتی وجود دارد که درعین‌حال برای پیشرفت آن‌ها نارسایی‌ها و کاستی‌ها در این زمینه‌ها وجود دارد.

 

وی از مسئولان شهرستان، فرماندار و نماینده خواست با حمایت از جامعه ورزشی کاری کنند که این استعدادها در میدان عمل خود را نشان دهند.

 

حسینی‌مجد با اشاره به حمایت مسئولان دولتی، قضایی و مجلس از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سپاه به‌عنوان فرزند این انقلاب قدرتی جهانی است و البته عشق به سپاه و پاسداران این نهاد ولایی و انقلابی با گوشت و پوست مردم آمیخته است.

 

وی گفت: دشمن بداند که ملت ایران با عمق جان  نیروی قدرتمند سپاه را دوست دارند و به آن عشق می‌ورزند و اگر قرار است که سپاه را از انقلاب جدا کنند، یعنی انقلاب، حیثیت و روحیه جهادی و شهادت را از ملت گرفته‌اند.

 

امام‌جمعه اسدآباد ادامه داد: مردم با اوصاف گران‌قدری سپاه را می‌شناسند و از همه مسئولان و شخص رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه پشتیبانی‌ها خوبی از سپاه داشتند و البته حرف دل مردم را زدند، قدردانی می‌کنیم.

 

وی یادآور شد: ترامپ پلید و دیوانه و البته کشورهای که از امریکا حمایت می‌کنند، بدانند که دولت با همچنان که با بسیج، نیروهای ارتش، انتظامی و هوایی برادر است، با نیروی سپاه برادر است و البته جایگاه سپاه ویژه است.

 

حسینی‌مجد با اشاره به اینکه با اتحاد بین مسئولان ما جایگاه ویژه سپاه حفظ خواهد  شد، افزود: نیروی سپاه کارنامه درخشانی هم در دوران دفاع مقدس، هم در سازندگی داشته و البته امروز هم در مبارزه با تروریست‌ها و داعشی‌ها داشتند.

 

وی  با اشاره به عدم پرداخت به موقع مطالبات کشاورزان و چغندرکاران و گندم کاران، از دولت خواست که در این زمینه بهتر عمل کنند.

 

امام جمعه اسدآباد در پایان سخنانش با انتقاد از عدم حضور مسئولان و برخی از اقشار مختلف جامعه در نماز جمعه، گفت: آموزش و پرورش، روحانیت، طلاب، سپاه، بسیج، دانشگاه‌ها و مسئولان باید نماز جمعه را قدرشناس باشند.

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد