آخرین اخبار

24. فروردين 1395 - 11:48   |   کد مطلب: 30745
امام جمعه اسدآباد با اشاره به نقش تریبون نماز جمعه در تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، گفت: این تریبون می‌تواند در بعد ترغیب و تذکر مستمر به مسئولان استان نقش‌آفرین باشد و مسائل و مشکلات را گوشزد کند.

به گزارش آوای سیدجمال حجت‌الاسلام سید موسی حسینی‌مجد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسدآباد، با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: ایشان در طی چند سال متوالی بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح می‌کنند که امسال با اضافه کردن دو کلمه «اقدام  و عمل» به این بحث تأکید بر تحقق آن دارند.

وی با تأکید بر اینکه برای رونق اقتصادی جامعه باید دست از شعار برداشته و برنامه‌ها را عملیاتی کنیم، افزود: یکی از مشکلات اصلی فراروی جامعه جوان ما نداشتن شغل است که باید با تحقق شعار اقتصاد مقاومتی در این زمینه گام‌هایی را برداشت.

امام جمعه اسدآباد با اشاره به نقش تریبون نماز جمعه در بحث فرمایشات رهبری، گفت: این تریبون می‌تواند در بعد ترغیب و تذکر مستمر به مسئولان شهرستان و استان نقش‌آفرین باشد و مسائل و مشکلات را به آنان گوشزد کند.

این مسئول با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در زمینه شعار سال گذشته تلاش‌هایی را داشتند، خاطرنشان کرد: نمی‌گوییم که این دولت عمداً به تحقق شعار اقتصاد مقاومتی نپرداخته است اما گرفتاری‌هایی چون تحریم‌ها، مذاکرات و اوضاع نابسامان اقتصادی دولتمردان را مشغول کرده بود.

حسینی‌مجد ادامه داد: البته امسال با تأکیدات رهبر انقلاب در پیام نوروزی، دولت باید توجه جدی به اقتصاد مقاومتی داشته و در این راستا به آن عمل کند.

وی یکی از بزرگترین مشکلات مملکت اسلامی ایران را تنها تکیه به مخزن نفت و خام‌فروشی در این زمینه دانست و افزود: البته باید با توسعه صنعت گردشگری، کشاورزی و صنایع دستی موجب تولید محصولات در این زمینه‌ شویم تا رونق اقتصادی را به دنبال داشته باشد.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal