آخرین اخبار

5. ارديبهشت 1395 - 7:38   |   کد مطلب: 30886
رییس کمیسیون برنامه بودجه ، حقوقی و اموراداری شورای اسلامی شهر همدان به تاکیدات مقام معظم رهبری بر نامگذاری سال 95 در خصوص اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل اشاره کرد و گفت: در راستای جلوگیری از هدر رفت سرمایه و اعمل به شعار سال شهرداری همدان موظف است پروژه های عمرانی را با توجه به درآمد حاصله بترتیب اولویت ها اجرا کند.

به گزارش آوای سیدجمال،به نقل از نافع، حسین قراباغی به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه تمرکز بر فعالیت‌ها و زنجیره‌های اقتصادی مزیت‌دار کشور اشاره کرد و افزود: طبق تبصره2 ذیل بودجه سال95 شهرداری همدان موظف است اولویت بندی های صورت گرفته (اول،دوم،سوم) در پروژه های عمرانی را با توجه به درآمد حاصله بترتیب اولویت ها اجرا کند به گونه ای که تا پروژه های اولویت نخست با رعایت مقررات مربوطه انجام نپذیرفته باشد نمی تواند پروژه های اولویت بعدی را شروع نماید.

 

 

قراباغی در این خصوص اضافه کرد: در امر رعایت اولویت ها در صورت الزام و ضرورت شهرداری در اجرای پروژه ای میتواند با اخذ مجوز از شورای اسلامی شهر همدان همراه با توجیهات نسبت به اجرای پروژه در اولویت بعدی اقدام نماید.

 

 

وی افزود:اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی با مدیریت جهادی و همدلی و همزبانی همگان محقق می شود و مدیریت شهری همدان باید فرمایشات معظم له را مبنای عمل و فعالیت خود قرار دهد.

 

 

وی اضافه کرد: در راستای پیروی از منویات رهبری در خصوص احیای بخشهای اقتصادی که قبلاً در آنها سرمایه گذاری شده نیز شهرداری باید احیا ، پیگیری و تکمیل پروژه هایی که قبلاً در آنها سرمایه گذاری شده  و یا در بودجه سال 95 شهرداری همدان لحاظ شده را مد نظر قرار دهد چرا که برای رسیدن به درآمدهای پایدار توجه به بخش سرمایه گذاری مهمترین مقوله است.

 

 

رییس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر همدان همچنین به زنده کردن تولید داخلی طبق فرمایشات رهبری اشاره کرد و گفت: حمایت از تولید داخلی بویژه تولیدات بومی می تواند در درآمدهای استان و شهر بسیار تاثیر گذار باشد.

 

 

حسین قراباغی اطلاع رسانی از فعالیت و خدمات شهرداری را در مشارکت شهروندان در حفظ و نگهداری شهر و رعایت حقوق شهروندی موثر دانست و افزود : تمامی پروژه های شهرداری در سال 95 باید پیوست فرهنگی داشته باشند.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal