آخرین اخبار

8. ارديبهشت 1395 - 15:25   |   کد مطلب: 30927
استاندار همدان با اشاره به نبود روزمرگی در سیستم بهداشت و درمان از روند اجرای طرح تحول در استان قدردانی کرد.

به گزارش آوای سیدجمال به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، محمدناصر نیکبخت ظهر امروز در همایش کشوری معاونان غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با بیان اینکه تلاش‌های معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشهود است، اظهار کرد: دولت به وعده‌های خود در زمینه‎ تحول نظام سلامت، بیمه همگانی و محیط زیست به خوبی عمل کرد.

وی با بیان اینکه اجرای طرح تحول نظام سلامت آن مرهون تدابیر وزیر بهداشت است، گفت: مردم در نظرسنجی‌های انجام شده، رضایت خود را از این طرح اعلام کرده‌اند.

استاندار همدان با قدردانی از تلاشگران عرصه سلامت برای اجرای طرح تحول سلامت در استان‌های مختلف گفت: اجرای نظام سلامت یکی از بهترین خدمات دولت تدبیر و امید برای مردم به شمار می‎رود.

وی با بیان اینکه بر اساس آمار 325 میلیارد تومان از محل طرح نظام سلامت هزینه شده و نباید شرایط پیش از اجرای طرح فراموش شود، از تلاش برخی برای کمرنگ کردن برکات طرح تحول نظام سلامت انتقاد کرد.

نیکبخت تصریح کرد: این افراد برای تخریب دولت و کمرنگ کردن خدمات تلاش می‌کنند اما مردم در انتخابات اسفندماه سال گذشته پیام خود را که همان توجه به عزت کشور و بهبود زندگی است اعلام کردند.

وی به نتایج مثبت سفر رئیس جمهور به استان اشاره کرد و گفت: به برکت سفر وزیر بهداشت، هفت بیمارستان که 900 تخت بیمارستانی برای استان به همراه داشت، اجرایی شد.

استاندار همدان با بیان اینکه روزمرگی در سیستم بهداشت و درمان وجود ندارد، گفت: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی از هیچ تلاشی برای بهبود سیستم بهداشت و درمان استان دریغ نمی‌کند.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به ظرفیت‌های استان همدان، گفت: این استان به منظور افزایش کیفیت صادرات آمادگی دارد که این موضوع به نظارت‌ نیاز دارد تا در تمام زمینه‌های سلامت، ساماندهی شود.

نیکبخت ابراز امیدواری کرد مراسم یک‌هزارمین سالروز ورود بوعلی‎سینا به همدان توسط دانشگاه علوم پزشکی همدان به شایستگی برگزار شود.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal