آخرین اخبار

20. ارديبهشت 1395 - 16:01   |   کد مطلب: 31083
سرپرست هلال احمر اسدآباد از برگزاری چهارمین دوره انتخابات جمعیت هلال احمر در این شهرستان خبر داد و گفت: در این دوره 10 نفر کاندیدا شدند.

به گزارش آوای سیدجمال؛ علیرضا صالحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسدآباد با اشاره به برگزاری چهارمین دوره از انتخابات جمعیت هلال احمر در 24 اردیبهشت ماه جاری اظهار کرد: این دوره از انتخابات در دبیرستان شبانه‌روزی شهید سلیمانیان اسدآباد برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه 10 نفر در انتخابات جمعیت هلال احمر شهرستان ثبت‌‌نام کرده‌اند، گفت: از بین این تعداد هفت نفر برای فعالیت در شورای اجرایی و یک نفر به عنوان بازرس انتخاب می‌شود.

 

سرپرست جمعیت هلال احمر اسدآباد یادآور شد: رأی‌دهندگان می‌توانند از این هفت کاندیدای ثبت‌نام شده در شورای اجرایی پنج نفر و از سه نفر کاندیدای بازرسی، یک نفر را انتخاب کنند.

 

وی گفت: مرتضی مرادی»، «فردین کاظمی‌مهران»، «فرامرز نیتی»، «یزدان سبزه ای»، «سجاد صفریان»، «عبدالله مرادی‌منظور» و «علی عبدی» به عنوان نامزدهای شورای اجرایی و «مهتاب رشاد»، «فاطمه سوزنی» و «روح الله هادی» به عنوان بازرس در این دوره از انتخابات ثبت‌‌نام کردند.

 

صالحی با بیان اینکه 740 نفر داوطلب جمعیت هلال احمر در سطح شهرستان واجد شرایط حضور در انتخابات جمعیت هلال احمر هستند، افزود: این تعداد رأی‌دهنده عضو این جمعیت هستند.

 

وی با تأکید بر حضور فعال و مشارکت داوطلبان و جوانان در انتخابات پیش‌ رو، از اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان خواست افراد اثرگذار این جمعیت را انتخاب کنند.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal