آخرین اخبار

3. آذر 1396 - 13:19   |   کد مطلب: 31335
امام جمعه اسدآباد بسیج را پدیده ای پرافتخار دانست و گفت: این نهاد مردمی و مخلص میراث‌دار انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار آوای سیدجمال؛ حجت الاسلام حسینی مجد در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اسدآباد با تاکید به رعایت تقوای الهی و دوری از گناهان، به شکل گیری بسیج بعداز پیروزی انقلاب اسلامی به فرمان امتم راحل اشاره کرد و گفت: بسیج نیرویی مردمی بااخلاص و دینی و اعتقادی است که در دوران دفاع مقدس، مقابله با تروریستها و پایداری و پیروزی انقلاب نقش بسزایی داشته است. 

 

وی بسیج را پدیده ای پرافتخار دانست و اظهار کرد: رهبرانقلاب فرمودند که اگر انقلاب اسلامی بسیج را نداشت با دسیسه و خطر بزرگی مواجه بود.

 

 امام جمعه اسدآباد بسیج را میراث دار انقلاب خواند و گفت: بسیجیان باید با توجه به آموزه ها و آرمانهای امام راحل از رشادت و جانفشانی شهدای بسیج الگو بگیرند. 

 

وی به تشکیل حلقه های صالحین اشاره کرد و گفت: در این حلقه ها بیش  از 5 هزار نفر از افراد در گروه سنی مختلف شهرستان حضور دارند و با برنامه و مدیریت اهداف انقلاب را پیش می برند. 

 

حسینی مجد یسیج را نماد عزت، آرامش و امنیت دانست و گفت: حضور بسیج در تمام عرصه ها یک نقطه قوت در نظام اسلامی است. 

 

وی به سالروز شهادت امام حسن عسگری در 6 آذر امسال اشاره کرد و خواستار برنامه فرهنگی در شان و منزلت این حضرت شد. 

 

امام جمعه اسدآباد همچنین به حضور رهیر انقلاب دربین زلزله زدگان بدون تشریفات اشاره کرد و گفت: حضور ایشان مایه دلگرمی مردم این مناطق شد.

 

وی همچنین پیروزی جبهه مقاومت در مقابل داعش را تبریک گفت و از حضور قدرتمند سپاه پاسداران و سردار قهرمان سلیمانی در این زمینه قدردانی کرد. 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد