آخرین اخبار

10. آذر 1396 - 23:17   |   کد مطلب: 31425
امام جمعه اسدآباد باتوجه به حجم بالای اختلاسها و حقوقهای نجومی معلوم می‌شود که دستگاههای نظارتی ازجمله نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این زمینه کوتاهی کرده اند.

به گزارش خبرنگار آوای سیدجمال؛ حجت‌الاسلام سیدموسی حسینی‌مجد در خطبه های نمازجمعه این هفته شهر اسدآباد، در خطبه اول باتوجه به موضوع درسهائی از قرآن رحمت واسعه الهی را مورد بحث قرار داده و بااستفاده از آیات و روایاتی چگونگی کسب رحمت خداوند را در تقوی صبر توبه اطاعت از خداوند و پیغمبراکرم(ص) دانست.

 

وی در خطبه دوم هفته وحدت و میلاد پیامبر رحمت و امام صادق(ع) را تبریک گفته و از همه مسلمانان حفظ وحدت و برادری را برای دفاع از اسلام و قرآن متذکر شد.

 

همچنین با گرامیداشت یاد آیت الله مدرس و روز مجلس وظیفه مجلسیان را قانونگذاری و نظارت بر قانون اساسی و دستگاههای اجرائی دانست و از نمایندگان مجلس خواست برای کمک به معیشت مردم و رفع پیچ و خم امور اداری مردم تلاش کرده و در رفع بیکاری جوانان همت بگمارند.

 

حسینی مجد همچنین امام جمعه اسدآباد تصریح کرد: باتوجه به حجم بالای اختلاسها و حقوقهای نجومی معلوم می‌شود که دستگاههای نظارتی ازجمله نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این زمینه کوتاهی کرده اند.

 

 وی در پایان حسینی مجد باگرامیداشت و تبریک روز دانشجو، به فرمایشات رهبر فرزانه خطاب به دانشجویان گفت:  ایشان فرمودند که ۱۶ آذر در همه سالها با این مختصات باید شناخته شود.

 

حسینی مجد وظیفه دانشجویان سنگین خواند و افزود: دانشجو باعلم اندوزی و حفظ معنویت و با افتخار کردن به مسلمان بودن خویش باید با بصیرت و آگاهی به سر ببرد تا بتواند حق گو باشد و حق طلب و راه امام و شهداء را ادامه دهد.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد