آخرین اخبار

21. مهر 1397 - 9:38   |   کد مطلب: 31436
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخورد با فساد باید ریشه‌ای باشد، گفت: برخورد با فساد اقتصادی اکنون وارد مرحله‌ای شده است که قضاوت‌ها درباره ریشه‌های فساد و نحوه مقابله با آنها باید تغییر کند.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از نافع، امیر خجسته در مراسم ششمین یادواره شهدای روستای دینگله کهریز که با حضور خانواده‌های شهدا، ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و قشرهای مختلف مردم در مسجد این روستا برگزار شد، با بیان اینکه احیای نام و یاد شهدا کار بسیار ارزشمندی است و باید مورد توجه همگان قرار گیرد، اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدا موجب بیمه شدن جوانان نسل حاضر و آیندگان می‌شود، امروز برگزاری یادواره‌ها در جای جای میهن اسلامی نهادینه شده است.

 وی با بیان اینکه دشمنان همیشه در تلاش بوده‌اند مسائلی که برای مردم ارزشمند و قابل احترام بوده را مورد هدف قرار دهند، گفت: اما باید بدانند این گونه اقدامات نمی‌تواند به آرمان‌هایی که مردم برای آنها از جان و مال خود گذشتند، آسیبی وارد کند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برگزاری اینگونه مراسم‌ها به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل‌های امروز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ دشمنان اسلام غافل از این هستند که خون شهدا بر افتخارات ایران اسلامی می‌افزاید.

وی افزود: حل مشکلات کشور نیازمند همت بلند و عزم جدی مسئولان کشور با همراهی مردم است تا با راه حل مناسب و هماهنگی سران قوا رفع شود.

خجسته در ادامه به اشاره به تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری در مقابله با فساد و بیانات ایشان در ملاقات با نمایندگان مجلس، تصریح کرد: برخورد با فساد باید ریشه‌ای باشد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخورد با فساد اقتصادی اکنون وارد مرحله‌ای شده است که قضاوت‌ها درباره ریشه‌های فساد و نحوه مقابله با آنها باید تغییر کند و با زمینه‌سازان فساد، و مفسدان برخورد جدی شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal