آخرین اخبار

6. آبان 1397 - 7:49   |   کد مطلب: 31487
مسئول پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: در ۴۸ ساعت گذشته، اسدآباد رکورد دار بیشترین میزان بارش در استان همدان بوده است.

به گزارش آوای سیدجمال،به نقل از  نافع، محمد حسن باقری شکیب در گفت‌وگو با خبرنگار ما در همدان، اظهار داشت: خوشبختانه امسال بارش‌های پاییزی به هنگام در استان همدان آغاز شده و بر اساس پیش‌بینی‌های فصلی، بارش‌های پاییزی فراتر از حد نرمال خواهد بود.

 

وی با تاکید بر اینکه تاکنون میزان بارش باران در استان همدان نسبت به سال زراعی پارسال، مثبت بوده است، ابراز کرد: پاییز سال گذشته از نظر بارشی بسیار ضعیف بوده‌ایم.

 

مسئول پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان به میزان بارش‌های استان در دو روز گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت بیشترین میزان بارندگی با 32 میلی‌مترمربوط به شهرستان اسدآباد بوده و بارش‌های همدان نیز 22 میلی‌متر بوده است.

 

باقری‌شکیب به تشریح و پیش‌بینی هوا در روزهای آینده پرداخت و افزود: در 24 ساعت آینده، آسمان استان نیمه ابری تا تمام ابری، همراه با وزش باد و احتمال بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

 

وی تصریح کرد: از فردا تا اواسط هفته نیز شاهد کاهش 4 تا 6 درجه‌ای دما در سطح استان خواهیم بود و احتمال اینکه دمای برخی شهرستان‌ها به صفر یا زیر صفر برسد دور از انتظار نیست.

 

مسئول پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان به وضعیت دمای استان در 24 ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت شهرستان اسدآباد با حداکثر دمای 22 درجه، به عنوان گرم‌ترین نقطه استان و رزن با حداقل دمای 6 درجه، سردترین شهرستان همدان بوده است.

 

باقری شکیب تصریح کرد: کمینه و بیشینه دمای شهرستان همدان نیز در روز گذشته 9 و 17 درجه سانتی‌گراد بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه امسال بارش‌های خوبی را پیش رو خواهیم داشت، اظهار داشت: اوج بارش‌های پاییزی دراواسط آبان ماه خواهد بود.
منبع:تسنیم

 

انتهای پیام/ن

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal