آخرین اخبار

9. آبان 1397 - 10:41   |   کد مطلب: 31492
فرمانده انتظامي شهرستان اسدآباد خبر داد
کشف 12 فقره انواع سرقت در شهرستان اسدآباد
فرمانده انتظامي شهرستان اسدآباد از کشف 12 فقره انواع سرقت در طول هفته گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: در این رابطه 10 نفر دستگیر شدند.

به گزارش آوای سیدجمال، اسماعیل جمشیدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان گفت: به دنبال گزارش وقوع تعدادی سرقت در شهرستان اسدآباد، قرارگاه مبارزه با سرقت با حضور اعضاء به منظور تشدید اقدامات پیشگیرانه و کشف سرقت‌ها و همچنین دستگیری سارقان در ستاد انتظامی شهرستان تشکیل شد.

وی افزود: به موازات تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، 10 نفر متهم در این خصوص دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد با بیان اینکه متهمان در بازجویی‌های پلیس به 12 فقره انواع سرقت اعتراف کردند، تصریح کرد: این سرقت‌ها شامل سرقت از قطعات داخل خودرو، کابل و سیم برق و اماکن خصوصی بوده است.

وی ادامه داد: در طول هفته گذشته علاوه بر کشف دو دستگاه خودرو سرقتی پراید، مقداری از انواع مواد مخدر و اقلام ض فرهنگی کشف و نیز 51 متهم دستگیر شد.

جمشیدی افزود: همچنین 60 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مزاحم و متخلف توقیف و روانه پارکینگ شد.

وی در پایان با اشاره به استمرار اجرای طر‌ح‌های مختلف انتظامی خاطرنشان کرد: این متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal