آخرین اخبار

15. آبان 1397 - 12:32   |   کد مطلب: 31518
فرماندار اسدآباد از افتتاح سالن استخر سرپوشیده بانوان این شهرستان در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،کریم حمیدوند، فرماندار اسدآباد  گفت: بر اساس قول‌های مساعد داده‌ شده این طرح  سرانجام پس از 15 سال تکمیل و در 22 بهمن سال جاری افتتاح می‌شود و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اماکن ورزشی سطح شهرستان افزود: در بحث پروژه‌های عمرانی ورزشی ملی باید با تلاش و پیگیری نسبت به تکمیل این طرح‌ها اقدام کرد و در رابطه با مابقی پروژه‌های ورزشی نیمه‌کاره نیز این طرح‌ها جهت تکمیل و بهره‌برداری به بخش خصوصی واگذار شوند.

حمیدوند در رابطه با ورزش روستایی نیز خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن شهرستان در هر روستایی که دارای زمین باشد موظف است زمین مناسب ورزش برای روستا در نظر گرفته و با امکانات راهداری و دهیاری‌ها نسبت به تسطیح زمین اقدام شود.

فرماندار در ادامه با اشاره به وضعیت خوب و مطلوب ازدواج در شهرستان اسدآباد اظهارداشت: در شهرستان اسدآباد در سال جاری تاکنون 554 مورد ازدواج به‌ثبت رسیده که نسبت به میانگین استانی و کشوری در پیشرفت ازدواج این شهرستان از وضعیت خوبی برخوردار است.

حمیدوند با تأکید بر ایجاد مراکز مشاوره‌ای رایگان ازدواج با استفاده از یارانه‌ای که از اداره ورزش و جوانان دریافت می‌کنند گفت: در این مراکز مشاوره‌ای با بهره‌گیری از افراد متخصص آگاهی‌بخشی جوانان و خانواده‌ها در رابطه با هدف از ازدواج نیاز بوده و احساس می‌شود.

وی با بیان اینکه تشکل ازدواج آسان در شهرستان شکل گرفته اظهار کرد: استفاده از فرصت این تشکل در شهرستان نقش مؤثری در موفقیت هر چه بیشتر در زمینه ازدواج آسان جوانان شهرستان دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal