آخرین اخبار

25. آبان 1397 - 15:41   |   کد مطلب: 31566
امام جمعه اسدآباد گفت: امروز پس لرزه های سقوط در کابینه اسرائیل شنیده می شود و این قدرت اسلام در سطح جهان نشان می دهد.

به گزارش آوای سیدجمال، حجت الاسلام سیدموسی حسینی مجد در خطبه های نماز جمعه شهر اسدآباد با اشاره به درسهایی از قران به آثار محبت خداوند نسبت به بنده خود پرداخت و گفت: هرگاه خداوند بنده ای را دوست بدارد نیکویی عبادی را به دل او اندازد و رشد و کمال او را به وی الهام فرماید و به او توفیق طاعت خویش دهد. 

 

وی در خطبه دوم نیز با تسلیت شهادت حضرت امام حسن عسکری (ع) و اغاز حکومت و امامت ولیعصر (عج) ، گفت: حضرت مهپی عج در ۵سالگی به امامت رسید و غیبت صغری به طول ۶۹ سال انجامید و بعداز ان تاکنون  در غیبت کبری است که جمعا ۱۱۸۰ سال طول کشیده است. 

 

امام جمعه اسدآباد با اشاره به هفته وحدت، اذعان داشت: امروز جامعه نیاز به وحدت بیشتری برای مقابله با دشمن و استکبار جهانی دارد چرا دشمن با اختلاف افکنی بین مردم نفوذ پیدا می کند و به پیکره اسلام ضربه می زند. 

 

وی با تبریک پیروزی مقاومت فلسطین در مقابل رژیم صهیونیستی، گفت: امروز پس لرزه های سقوط در کابینه اسرائیل شنیده می شود و این قدرت اسلام در سطح جهان نشان می دهد. 

 

حسینی مجد همچنین با قدردانی از زحمات استاندار سابق به اقای شاهرخی استاندار جدید تبریک و از وی خواست که توجه ویژه ای به اسدآباد داشته باشد. 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal