آخرین اخبار

8. آذر 1397 - 14:10   |   کد مطلب: 31637
با حضور مدیرکل اطلاعات استان همدان از زحمات هاتف زاده قدردانی و پویا به عنوان رئیس جدید اطلاعات در اسدآباد معرفی و منصوب شد.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از نافع؛ پیش از ظهر امروز در شورای اداری شهرستان اسدآباد که در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسدآباد برگزار شد، از زحمات آقای هاتف زاده قدردانی و اقای پویا به عنوان رئیس جدید اطلاعات اسداباد معرفی شد.

 

در این شورای اداری مدیرکل اطلاعات استان همدان، فرماندار، نماینده مردم در مجلس، امام جمعه و جمعی از مسئولان اسدآباد حضور داشتند.

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس در سخنانی به عملکرد وزارت اطلاعات در طول 4 دهه انقلاب اشااره کرد و گفت: اگر اطلاعات نبود انقلاب به صورت زیکزاکی حرکت می‌کرد و پایدار نمی ماند.

 

اکبر رنجبرزاده کارنامه وزارت اطلاعات در اسدآباد را موفق خواند و گفت: موفق بودن انقلاب به وجود نیروهای انقلابی، مؤمن و معتقدی است که در وزارت اطلاعات فعالیت دارند.

 

وی مدیرکل اطلاعات استان همدان را توانمند و شایسته دانست و گفت: اگر نیروهای توانمند و معتقد و متعهد در اطلاعات نباشند ما در تاریکی می مانیم و راه را گم می‌کنیم.

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس خاطرنشان کرد: امروز از سوی دشمن تحریم و تهدید شدیم و فشار اقتصادی و رسانه ای بر ماهست و گویا هنوز باورمان نشده که جنگ است.

 

وی با بیان اینکه ساعت کاری از 8 تا 2 بعدازظهر برای خدمت جهادی کافی نیست، گفت: گویا هنوز مدیران ما باورشان نیست که در جنگ با دشمن هستیم و باید با انسجامی مانند دوران جنگ تحمیلی ادامه راه را برویم؛

 

رنجبرزاده با تأکید کرد: امروز باید از تهدیدات به عنوان یک فرصت استفاده کنیم و اقتصاد مقاومتی را به سرانجام برسانیم.

 

وی به تخریب خود در فضای مجازی از سوی مخالفانش اشاره کرد و گفت: بنده هیچ نوع کار اقتصادی شخصی ندارم و نهادهای اطلاعاتی، امنیتی و اطلاعات سپاه مدیون هستند اگر ازبنده کار اقتصادی دیدند اعلام نکنند.

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس تأکید کرد: کار اقتصادی زحمت دارد و امروز همه در برابر جوانان بیکار جامعه مسئولیم.

 

در پایان این نشست پویا به عنوان رئیس جدید اطلاعات اسدآباد به مدت سه سال معرفی و منصوب شد.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal