آخرین اخبار

12. آذر 1397 - 14:20   |   کد مطلب: 31660
کارشناس اقتصاد و دبیر اسبق جنبش عدالتخواه دانشجویی:
مهم‌ترین معضل اقتصاد ما در حوزه بانکی است
کارشناس اقتصاد و دبیر اسبق جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور مهم‌ترین مشکل را در کشور ایران و دلیل تورم، گرانی کالاهای اساسی را ضعیف بودن نظام بانکی کشور دانست.

به گزارش آوای سیدجمال، مسعود براتی در کارشناس اقتصاد و دبیر اسبق جنبش عدالتخواه دانشجویی در همایشی که به همت مجمع یاوران انقلاب اسدآباد در مسجد علی ابن ابیطالب (ع) این شهر برگزار شد، با اشاره به علل تحریم‌های آمریکا علیه ایران، اظهار کرد: همه این تحریم‌ها برای ناکارآمد جلوه دادن نظام و انقلاب است.

 

وی گفت: امروز می‌بینیم که علی‌رغم وجود تحریم‌ها و تحت‌فشار بودن مردم به لحاظ اقتصادی اما دیگر فریب آمریکا را نمی‌خورند و حضور پررنگشان در راهپیمایی 13 آبان اخیر نشانه این امر است.

 

کارشناس اقتصاد و دبیر اسبق جنبش عدالتخواه دانشجویی مهم‌ترین مشکل را در کشور ایران و دلیل تورم، گرانی کالاهای اساسی را ضعیف بودن نظام بانکی کشور دانست و گفت: با توجه به اینکه نقدینگی در نظام بانکی رخ می‌دهد باید به دنبال راه‌حلی برای رفع مشکلات آن باشیم.

 

وی گفت: امروز مشکلات ما بیشتر داخلی است و با رفتن به دامن خانم موگرینی و ترامپ و مذاکرات با آنان راحل حل مشکل نیست.

 

براتی بابیان اینکه در کشور ما کانال‌کشی اقتصادی انجام‌نشده و ساختار آن دچار مشکل است، گفت: امروز اگر مسئولان ما در حوزه مسکن‌سازی قانونی درستی را اجرا می‌کردند، بهترین درآمدزایی از این حوزه را می‌توان داشت.

 

وی تأکید کرد: ما در ساخت موشک و دست یافتن به فناوری هسته‌ای نگاهمان به غرب نبود و امروز هم در برای حل مشکل اقتصادی باید با تغییر نظام بانکی دنبال تحقق اقتصاد مقاومتی باشیم.

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal