آخرین اخبار

16. آذر 1397 - 14:06   |   کد مطلب: 31681
امام جمعه اسدآباد گفت: نباید به بهانه جشن دانشجویی مقابل اسلام بایستیم و مسئولی که نتوانست مراسم جشن را مدیریت کند، باید پاسخگو باشد.

به گزارش آوای سیدجمال، حجت الاسلام سیدموسی حسینی مجد در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اسداباد با تأکید کرد: برخی از امامان به عمل همراه تقوا توصیه و سفارش کردند. 

وی با اشاره به رخداد حادثه ۱۶ آذر ماه در سال ۳۲ و گرامیداشت روز دانشجو، به فرمایشات رهبر انقلاب در این زمینه پرداخت و اظهار کرد:  این انقلاب موجب افتخارآفرینی دانشمندان و دانشجویان شد.

امام جمعه اسدآباد گفت: وظیفه دانشجویان ما وظیفه خطیری است که باید قدر این جایگاه را بدانند و علم همراه با مهربانی و دلسوزی، امانتداری، تعهد و تعقل داشته باشد. 

وی گفت: دانشجویان با ابتکارات، ابداعات و علم خود میتوانند سرافرازانه برای مشکلات اقتصادی مردم گام بردارند.

حسینی مجد با انتقاد از دانشگاه علوم پزشکی به دلیل برگزاری جشن دانشجویی همراه ظواهر غیر اسلامی، گفت: از برپایی جشن ها در دانشگاه به مناسبت روز دانشجو عموما تشکر می کنم و از دانشگاهی ظواهر اسلامی را رعایت کند هم حاضر میشوم و هم تقدیر می کنم.

وی با تأکید بر برخورد قاطع با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی، گفت: نباید به بهانه جشن دانشجویی مقابل اسلام بایستیم و مسئولی که نتوانست مراسم جشن را مدیریت کند، باید پاسخگو باشد، البته مسئولان دانشگاه برای عذرخواهی آمدند.

نافع 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal