آخرین اخبار

18. آذر 1397 - 15:41   |   کد مطلب: 31691
مسؤول انجمن اسلامی اصناف و بازار استان همدان گفت: مسؤولان باید واقعیت‌ها را با مردم درمیان بگذارند، چرا که نمی‌شود واقعیت‌ها را از آنان پنهان کرد.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از نافع، علیرضا شمس در گفت‌و‌گو با نافع با بیان اینکه اعتقاد من بر این است که مسؤولان باید مشکلات را با مردم در میان بگذارند و حرف دلشان را بگویند، اظهار کرد: مردم ما فهیم و دانا هستند و 40 سال است که پای انقلاب خود ایستادند.

وی با اشاره به اینکه در جنگ اقتصادی پیش رو به سلامتی عبور می‌کنیم، افزود: باید بین گرانی و گران‌فروشی تفکیک قائل شد.

مسؤول انجمن اسلامی اصناف و بازار استان همدان با بیان اینکه کسبه تعرفه‌های خود را بر اساس نرخ‌نامه مصوبه کمیسیون نظارت عرضه می‌کنند، تصریح کرد: نمی‌توان واقعیت‌ها را از مردم پنهان کرد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات امروز ربطی به تحریم ندارد، ادامه داد: سؤالی که اینجا مطرح می‌شود این است چرا با کاهش قیمت ارز، قیمت برخی از کالاها کاهش نمی‌یابد؟

شمس با بیان اینکه از کسبه تقاضا داریم که در وضعیت اقتصادی به کمک مردم بیایند، خاطرنشان کرد: کسبه اگر در یک نقطه فروشنده هستند در بخش‌های دیگر جامعه یک مصرف‌کننده و خریدار به حساب می‌آیند.

وی با اشاره به اینکه کسبه بازار همدان منصف، معتقد و متدین هستند، گفت: لازم است که در این شرایط دست به دست هم دهیم و به مردم خودمان کمک کنیم.

مسؤول انجمن اسلامی اصناف و بازار استان همدان اظهار کرد: بسیاری از مردم یک درآمد محدود دارند و با وجود افزایش قیمت‌ها توان خرید کاهش یافته است بنابراین باید دست در دست هم دهیم تا از این شرایط بگذریم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal