آخرین اخبار

12. دى 1397 - 11:46   |   کد مطلب: 31824
مسؤولان اعلام کردند که مدیران در ساعت اداری اجازه تدریس در مراکز آموزش عالی را ندارند.

به گزارش آوای سیدجمال، وقتی مشخص شد که یکی از مدیران شهرستانی در ساعت اداری در دانشگاه حاضر و به تدریس مشغول می‌شود این سؤال ایجاد می‌شود که آیا این حق برای مدیران در ساعت اداری وجود دارد و یا تنها می‌توانند در ساعت غیر اداری برای امر تدریس در دانشگاه حاضر شوند.

معاون سیاسی فرماندار همدان در گفت‌و‌گو با فارس با بیان اینکه این مسأله به بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های اداری بازمی‌گردد که زیر نظر سازمان برنامه و بودجه است اظهار کرد: اگرچه در این حوزه مسؤولیتی متوجه ما نیست اما مدیران در ساعات غیر اداری می‌تواند به تدریس بپردازند.

علی‌اصغر ناظری‌پور با بیان اینکه هیچ تفاوتی بین مدیران و کارشناسان در این حوزه وجود ندارد افزود: همه کارمندان مستخدم دولت هستند و در بخشنامه‌ها و قوانین تبعیضی وجود ندارد.

تدریس در ساعات غیر اداری

رئیس برنامه و بودجه استان همدان نیز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه قانون و عرف نیست که مدیران دستگاه‌های اداری در ساعات اداری به تدریس در دانشگاه بپردازند اظهار کرد: ممکن است مدیر مربوطه تخصصی خاصی دارد که به او در دانشگاه نیاز است اما می‌تواند در خارج از ساعت اداری در دانشگاه حاضر شود.

سید اسکندر صیدایی افزود: مدیران می‌توانند به صورت موردی در صورت نیاز برای سخنرانی و یا سرکشی در دانشگاه‌ها به عنوان مأموریت حاضر شوند اما به صورت مدوام به عنوان تدریس امکان حضور در دانشگاه را در ساعات اداری ندارند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal