آخرین اخبار

16. دى 1397 - 13:04   |   کد مطلب: 31842
معان راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان:
بارش نزولات آسمانی هیچ مشکلی در راه‌های استان ایجاد نکرد
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت: بارش نزولات آسمانی در پنجشنبه گذشته هیچ مشکل و مانعی برای تردید خودروها در محورهای ارتباطی استان همدان ایجاد نکرده بود و عملیاتی برفروبی به سرعت انجام شد.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از نافع، با توجه به شکایات مردم در روز پنج شنبه در راه‌های همدان با توجه به بارش برف و عدم برفروبی راهداری موضوع را از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان پیگیر شدیم.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان د رگفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: بارش نزولات آسمانی در پنجشنبه گذشته هیچ مشکل و مانعی برای تردید خودروها در محورهای ارتباطی استان همدان ایجاد نکرده بود و عملیاتی برفروبی به سرعت انجام شد.

حمید پرورشی‌خرم با بیان اینکه مشکلی در راه‌های ارتباطی محدود استان همدان وجود ندارد اظهار کرد: روز پنجشنبه پس از بارش نزولات آسمانی همه راه‌های ارتباطی استان همدان پاکسازی شد و هیچ مشکلی نیز پیش نیامد.

وی با بیان اینکه از اتوبان همدان – ساوه تنها 85 کیلومتر در حوزه استحفاظی استان به حساب می‌آید، افزود: با وجود اینکه این بخش در اختیار بخش خصوصی است اما ورود کردیم و پاکسازی معابر را انجام دادیم.

معاون راهداری اداره کل حمل و نقل جاده‌ای استان همدان تأکید کرد: در زمان بارش و پس از آن در محورهای استان همدان تصادفی رخ نداد.

وی گفت: با وجود برخی از محدودیت‌ها به دلیل یخبندان ماسه و نمک‌پاشی در سطح جاده‌های استان همدان نیز انجام شد.

پرورشی ‌خرم خاطرنشان کرد: شب جمعه گذشته همه محورها بازدید و شبانه معابر باز شد و حتی به روز بعد موکول نشد.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal