پربیننده ها

آخرین اخبار

26. دى 1397 - 12:23   |   کد مطلب: 31895
معاون فرماندار اسدآباد اعلام کرد
لزوم نظارت بیشتر بر سرویس بهداشتی مدارس
معاون فرماندار اسدآباد با تأکید به نظارت بر سرویس بهداشتی مدارس، گفت: این نظارت‌ها شامل همه مدارس هیأت امنایی، دولتی و غیرانتفاعی می‌شود.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از نافع،‌ یزدان آزرمی پیش از ظهر امروز در کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان اسدآباد اظهار کرد: همه مراکز عرضه لبنیات دارای مجوز هستند و نظارت مستمر بر آنها صورت می‌گیرد.

 

وی با تأکید بر نظارت بر سرویس بهداشتی مدارس، گفت: این نظارت‌ها شامل همه مدارس هیأت امنایی، دولتی و غیرانتفاعی می شود.

 

معاون فرماندار اسدآباد با بیان اینکه باید نشاط اجتماعی را در سطح جامعه افزایش دهیم، ادامه داد: در حوزه خودکشی باید بیشتر به علت‌ها پرداخت نه معلول، که این وظیفه همه ادارات است.

 

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با اشاره به توزیع و فروش قرص‌های اعصاب و روان، گفت: توزیع این نوع قرص‌ها صرفا باید از طریق پزشک صورت بگیرد و داروخانه ها حق فروش این نوع قرص‌ها را بدون نسخه پزشک ندارند.

 

نظری‌پویا با بیان اینکه هیچگونه اپیدمی آنفلوانزای فوق حاد پرندگان مشاهده نشده، افزود: در این زمینه  750 دز واکسن توزیع شده است و در بیمارستان قائم (عج) دو تخت ایزوله برای این نوع بیماری پیش‌بینی شده است.

 

در ادامه رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد گفت: بیش از هزار نوع بیماری مشترک دام و انسان وجود دارد و یکی از این بیماری‌ها آنفلوانزای فوق حاد پرندگان است.

 

عادل بصیری محمدپور افزود: در سطح شهرستان اسدآباد هیچ گونه علایمی از این بیماری مشاهده نشده که لبته فروش مرغ زنده ممنوع است.

 

وی خاطرنشان کرد: این ویروس در فصل زمستان بیشتر رواج داشته و باید مراقبت‌ و نظارت‌ها  بیشتر باشد.

انتهای پیام/ن/20

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal