آخرین اخبار

13. مرداد 1395 - 8:00   |   کد مطلب: 31943
رئیس اداره میراث فرهنگی اسدآباد خبر داد
معرفی هنرمندان برای دریافت تسهیلات کارآفرینی با سود 4 درصد
رئیس اداره میراث فرهنگی اسدآباد از پرداخت تسهیلات کارآفرینی به ملبغ 40 تا 70 میلیون تومان از طریق صندوق کارآفرینی و امید خبر داد و گفت: این تسهیلات با سود 4درصد پرداخت می‌شود.

به گزارش آوای سیدجمال کامران اکبری‌شایگان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسدآباد، از پرداخت تسهیلات کارآفرینی خبر داد و اظهار کرد: این امر با معرفی هنرمندان صنایع دستی به صندوق کارآفرینی امید انجام می‌شود.

 

وی تصریح کرد: این تسهیلات در راستای اجرای طرح‌های پشتیبان در قالب تولید لوازم منزل، منبت‌کاری، قلم‌زنی و... انجام می‌شود.

 

رئیس میراث فرهنگی اسدآباد با بیان اینکه یکی از شرایط معرفی هنرمندان به صندوق کارآفرینی امید، ایجاد اشتغالزایی برای 10 نفر است، گفت: سال گذشته یک مورد پرداخت تسهیلات به یکی از هنرمندان در زمینه مبل‌سازی داشتیم.

 

این مسؤول ادامه داد: این هنرمند با دریافت 50 میلیون تومان تسهیلات توانست کار مبل‌سازی خود را توسعه داده و درآمدزایی خوبی برای خود و دیگران داشته باشد.

 

اکبری‌شایگان با بیان اینکه سقف پرداخت تسهیلات کارآفرینی بین 40 تا 70 میلیون تومان است، گفت: میزان دریافت سود بانکی این تسهیلات چهار درصد است.

 

وی از هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی شهرستان خواست در صورت تمایل برای دریافت تسهیلات و ایجاد اشتغال، به اداره میراث فرهنگی مراجعه کنند تا نسبت به معرفی آنها به صندوق کارآفرینی امید اقدام شود.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
https://telegram.me/Avaseyedjamal